Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babád mikortól kezdett el...

A babád mikortól kezdett el inni pohárból vagy csőrős pohárból?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem mind a két gyerek elég későn, és tapasztalatom szerint a pohár mérete a lényeg.

Dr. Spock könyvében olvastam, és végül is tényleg az vált be, hogy egy egészen kicsi poharat adtam a lányom kezébe (másfél éves kora körül), abból szeretett meg inni.


A játék konyhájukhoz kapott műanyag pohár volt az, ami még az AVENT cumisüveg kupakjának átmérőjénél is kisebb, így pont rásimult a kis szájára, és nem csurgott ki oldalt a víz.

2011. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, elfelejtettem írni, hogy ezeket a csőrös poharakat egyik gyerek sem szerette nálunk, több félét vettem, de nem váltak be.

..inkább egy szívószálas kulacsot ajánlanék.

2011. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hármuk közül egyik sem ivott csőrös pohárból. Cumisüveg az volt, meg pohár. Amikor már kint ültek a konyhában az etetőszékben, akkor kezdtünk komolyan foglalkozni a pohárral. Kifelé hajló szélű pohár a jó, az enyémek hagyományos kávéspohárból ittak eleinte.
2011. okt. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom nem hajlandó cumisüvegből inni (3 hós), úgyhogy tegnap vettem egy 4 hóstól való csőröset és barátkozik vele :)
2011. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam kíváncsiságból kezdett 10 hónapos korában beleszürcsölni a poharunkba. Ezt így gyakoroltuk, amibe lehetett beleszürcsölt, persze sok félrement, de aztán nagyon ügyesen, és hamar megtanult egyedül is inni. 1 évesen már tartotta magának egyedül, és önállóan ivott.

persze mi is picike kávéscsészét adtunk neki, abból ivott. a csőrösökkel nem tudott mit kezdeni, pedig többféle is volt, de azt kihagytuk.

2011. okt. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel anyatejes baba es nem hasznaltunk cumit vagy cumisuveget, igy a hozzataplalaskor kezdtunk csoros poharral 6 honaposan. Par hetre ra a poharat is kiprobaltuk. Mindkettobol tud inni, 9 hos, annyi, hogy a poharat meg nem fogja meg rendesen.
2011. okt. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1,5 évesen kezdett csőrösből inni, most 2 éves. Pohárból még nem tud inni, mert magára borítja. Pici pohárral próbálkozunk csak.
2011. okt. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!