Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pierre Cardin PS 663 babakocsi...

Pierre Cardin PS 663 babakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés

Ezt a kocsit vettük, de kicsit elbizonytalanodtam. Bébihordó van a kocsihoz (hozzá rögzíthető), az üzletben azt mondták, hogy míg kicsi a baba, addig abban tologassam, majd csak később simán a kocsiban. Főleg azért mert nem vízszintesbe dönthető a kocsi ülése.

Azt hallottam minden Pierr c. kocsi ilyen.

Aggódom, hogy árt a babónak ha a hordozóban viszem sétálni, de gondolom az sem jobb, ha nem teljesen vízszintben fektetem.

Rossz döntés volt?

Van valakinek hasonló babakocsija?


2009. febr. 19. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg teljesen, millio kisbabanak ilyen kocsija van, nagyon jok!

Nyugi, nyugi!

2009. febr. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Míg sétáltok,nyugodtan benne lehet,nem lesz tőle semmi baja!Meg később is jobban jársz,mert mikor már majd nézelődne,beleteszed a hordozóba ,és kész.Én az 5 hós kislányomat nem birom babakocsiban kivinni,mert fekve már nem szeret lenni,ültetni-félig ülőben nem tudom-még,mert csúszkál a babakocsiban.Persze nekünk nem hordozós van,mostmeg már nem cserélem le a kocsit...Szóval hidd el nekem,nem volt rossz vétel!
2009. febr. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségetek, kicsit megnyugodtam, igaz nem volt drága a babakocsi, de azért nem vet fel annyira a pénz, hogy csak úgy kidobjuk ha nem válik be.

Minden jót nektek

2009. febr. 19. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!