Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espiro Magic 4 babakocsiról...

Espiro Magic 4 babakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés

[link]


kiváncsi vagyok kinek mi a véleménye róla, mert nagyon szimpatikus ez a babakocsi.


2011. aug. 26. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
nekünk bababoltban ajánlották, hogy ez nagyon jó és sokáig elfér benne a gyerek. végül egy másikat vettünk, ami szintén nagyon jó, így ennél többet nem tudok róla.
2011. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ilyet szerettem volna venni áprilisban, de a 2010-es modell már elfogyott, a 2011-es meg még nem volt piacon. Aztán Bertoni Omega 4-et vettünk helyette, ami lényegében ugyanez. Nem bántam meg a választást, nagyon szeretem. 2 hónappal később láttam élőben egy pont ilyen Espirot, amilyet belinkeltél; örültem, hogy az Omegát választottam, mert az jobban tetszik. Ilyen a miénk:

[link]

2011. aug. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem E Magic 3-am volt, de megváltam tőle, mert séták után csipeszel szedegettem a kerekeiből a kis kavicsokat, túl puha volt a gumiborítás rajta. Amúgy picire csukható könnyű kis kocsi volt, de ez nagyon zavart.
2011. aug. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van,én is és a gyerek is nagyon szeretjük.
2011. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért. A bertoni kocsi irányítható egy kézzel is? Nekem volt sporkocsim ami két különálló karos volt, de egy kézzel nem tudtam irányítani, és ezért nem szerettem. Itt viszont látom "össze van kötve" a két kar.?
2011. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi off lesz.Nekem nem tűnik valami strapabírónak.Mi az anixban vettünk EasyGo Loop sportbabakocsit.Van hozzá esővédő lábzsák,télre külön egy betét.26000Ft.Ehhez hasonló de valamivel nagyobbak a kerekei és masszívabb,szerintem.Az anix.hu-n megtudod nézni.De ti tudjátok.
2011. aug. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A "bertonis" vagyok. Sajnos, nem irányítható egy kézzel, talán csak ez szól ellene. Ez a típus csak 2 karosban volt sajnos.
2011. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!