Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más Libero-klub tag is kapott...

Más Libero-klub tag is kapott ajándék Kerekítő 2. könyvet klubtól?

Figyelt kérdés

Ma hozta a postás. Egy hete rendeltem a könyvet és egy bábot a pontjaimért. Csodálkoztam is, hogy ilyen hamar ideért, de csak a könyv volt a dobozban, a báb nem. És egy levélke, ami alapján felébredt bennem a gyanú, hogy ezt csak úgy küldték, nem az én rendelésem érkezett meg.

Röviden, azért tettem fel a kérdést, hogy megtudjam, elszúrták-e a postázást vagy sem, kell-e reklamálnom vagy sem.


2011. márc. 8. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem
2011. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem kaptam én se semmit.
2011. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én ma kaptam Libero csomagot, benne az megrendelt dolgaimmal (többek között Kerekítő 2.), volt ajándék is a csomagban: Zewa nedves vécépapír és kis csomag zsepi.

Szóval én nem kaptam ajándékba könyvet.

Örülj neki :)

2011. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem volt egyértelmű, hogy ajándék-e. Azt írták, hogy azért kapom, mert hűséges vagyok a Libero-hoz. De ezt úgy is lehet értelmezni, hogy beküldtem egy rakat vonalkódot, és azt levásároltam. Tehát vagy hiányosan küldték a rendelésem, vagy ajándékba kaptam, és egy hét múlva megjön, amit rendeltem, és kétszer lesz meg a könyv.
2011. márc. 8. 21:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapot vártam a Kerekítő 2-re (anno karácsonyra szántam volna), reklamáltam is, de nem kaptam semmi extrát. A levél mellé nekem is ez volt.
2011. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nézd meg a pontjaidat, rögtön kiderül, hogy ajándék-e, vagy hiányosan küldték a csomagot!

Majd írd meg, hogy mi a helyzet!

2011. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy hiányosan küldték a csomagot. De nagyon húzták a szájukat, mert "szerintük ilyen nem fordulhat elő". Nagy duzzogva kiküldtek még egy csomagot. Eltelt pár hét, semmi se jött, megreklamáltam. Kiderült, hogy már egy hónapja kézbesítették, át is küldték az aláírt átvételi elismervényt, amin persze nem az én nevem szerepelt. Kiderült, a szomszéd utcába kézbesítették, ugyanaz az házszám, emelet, ajtó, mint az enyém, az aláírt név a kapucsengőn... Az ott lakó nem áll szóba velem, ha jóhiszemű lett volna, már áthozta volna nekem a csomagot. Megint reklamáltam, állandóan célozgatnak rá, hogy én nem mondok igazat. Nem tudom, hogy valaha is megkapom-e a játékot. Nagyon bosszant, hogy kuporgatom össze a vonalkódokat, és képtelenek eljuttatni hozzám a játékot.
2011. máj. 5. 13:57
 8/13 anonim ***** válasza:

Na, ez frankó!

Szégyellje magát az, aki jogtalanul átvette a csomagot!

Anyuka az ilyen? Arra nem jön rá, hogy egy gyerektől veszi el? Becsületességből 1-es!

Most ezen nagyon bepörögtem!!!!!!!!!

2011. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem fogjátok elhinni, mi történt! Ma este csöngetnek, és a csomagszállító cég futára volt ott (mert nem a posta hozta a csomagot), és beismerte, hogy személyesen ő volt az, aki hibázott. Most emiatt az ügy miatt a kirúgás lebeg a feje felett, és szeretne kárpótolni valamivel, csak legyen az ügy elsimítva. Mondtam, hogy igazából nem a játék értéke a lényeg, hanem szerettem volna, hogy egy ilyenünk legyen. Azt mondta, holnap hoz valami játékot a kislányomnak, valami drágábbat, ezt kihangsúlyozta, mert nem akarja, hogy kirúgják, neki is kicsi gyereke van. Kíváncsian várom a holnapi fejleményeket.
2011. máj. 5. 20:36
 10/13 anonim ***** válasza:

:-)

Először azt hittem, hogy az anyuka csengetett. :-(

Szerencsétlen pasi. Oké, hogy ő is hibázott, de ...

Majd írj, hogy mi volt!

2011. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!