Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül a bárányhimlő...

Mennyibe kerül a bárányhimlő elleni védőoltás? Érdemes beadatni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 20:24
 1/4 Orchidea001 ***** válasza:
6-7000 Ft./db. Nem emlékszem pontosan. Kétszer kell beadatni 6 hét különbséggel . Én beadattam magamnak és a kicsinek is majd, 1 év alatt nem adjak be. Örök vedetseget ad!
2011. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! 15 hós a kisfiam,úgyhogy elméletileg megkaphatja.Ha valóban örök védettséget nyújt akkor megéri az árát! Habár a mi védőnőnk azt mondta,hogy ez nem azt jelenti,hogy nem lehet bárányhímlős,minden további nélkül elkaphatja,csak max.gyorsabb lefolyású lesz a betegség,kevesebb pöttyökkel stb.
2011. márc. 8. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:

7000 Ft lesz, kb. 3 hét múlva kapja meg a fiunk.

Mi jónak gondoljuk, óvónő sógornőm szerint enyhébb lefolyású a betegség, ráadásul a mi gyerekünk ekcémás, neki külön ajánlott.

2011. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ami bennem megragadt, hogy csak úgy szerezhet örök védettséget, ha rendesen kijön rajta, az ilyen Óh az én gyerekem megúszta 3 pöttyel esetén nem. És fiaim vannak (de ha lányom lenne, neki a terhesség miatt) fontosnak tartottam, hogy valóban védelmet szerezzen, és oltással 1 pötty esetén is védettséget szerez.

Úgyhogy én oltattam és a kicsit is fogom. Nem beszélve arról, hogy lehetnek viszonylag súlyosabb szövödményei, amit szintén nem akarnék kockáztatni.

2011. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!