Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Oscillococcinum-ot, hogy...

Az Oscillococcinum-ot, hogy adjam a 7 hónapos manómnak?

Figyelt kérdés
Megelőzésképpen szeretném adni neki,mert mintha többet tüsszögne mint amennyit szokott,s ma hajnalban mintha nem kapott volna rendesen levegőt az orrán keresztül.Remélem nem esik bele a megfázásba.Valaki már alkalmazta a picijénél?Bevált?
2009. febr. 19. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Szia!4 hónapos kisfiamnak műanyag kanálba tettem 6-8 golyót kicsi vízbe. Könnyen lenyelte. Én hiszek a homeopátiában, de 2 napi szedés után mégis beteg lett.
2009. febr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


A dobozon rá van írva, hogy egy tubus, és ez a babákra is vonatkozik, tegnap írtam ki egy válaszba, mert a gyermekorvosomtól tudom!

9 hónapos anyuka!

2009. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat!Beszerzem,s megpróbáljuk!!:))
2009. febr. 19. 16:22
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Igen,1 fiolányi van ráírva megelőzésképpen de NEM kell annyi!!!Az én dokim homeopátiás orvos+a Homeopátiás kézikönyv egyik szerzője,és azt mondta(tegnap,én is most kezdtem adni a babámnak,megelőzés képen)hogy harmadoljam el a fiolát,egész egyszerűen üzleti érdekekből "javasolják"az 1 fiola/hét/megelőzésre.Nem lesz hatékonyabb.Az én babám is 9 hós.És az előttem válaszoló anyuka tegnap már-nem negatív értelemben írom,mielőtt még besértődne!!!-leteremtette a többi anyukát,akik nem adják az egész fiolányit oda.Ráadásul ami rá van írva egy általános adagolás,a homeopátia lényege,h személyre szabottan ér igazán sokat.Én ezért hívtam fel a dokimat,és én úgy adagolom,ahogy ő javasolta...talán jobban is ért hozzá,mint én.De persze mindenki azt teszi,amit jónak lát.2 gyerekes anyuka
2009. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Pontosan, 1 fiola kell, máskülönben nem ér semmit. Megelőzésképpen elég hetente 1*.
2009. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Szia!


Nyugodtan használj egy fiolát, az én lányomnak sincs semmi baja.

A harmadik válaszolónak üzenem, ez nem marketing fogás, de személyre szabottan kell alkalmazni a homeopátiás szereket, akkor te adjad harmadolva, vagy ahogy belátásod szerint akarod.

Én meg nem vagyok a besértődős típus, csak segíteni próbálok, mint te.

Boldog babázást kívánok mindenkinek!

2009. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 3.vál.vagyok.Mint írtam,nem a SAJÁT belátásom szerint adom,hanem a HOMEOPÁTIÁS orvos adagolása szerint.Ez azét nagy különbség.De amint olvastam,más anyukák is eltérnek az általános adagolástól.De igazad van,mindenki tegyen belátása szerint.
2009. febr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!