Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyet, hányszor, és hogyan...

Milyet, hányszor, és hogyan kakil 6.5 hós,6 hóig kirázólag anyatejes, azóta gyümölccsel hozzátáplált babátok?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom, mert amíg anyatejes volt, minden nap volt kenőcsszerű kaki, a hozzátáplálás óta viszont erőlködik, és csak úgy tud kinyomni (egyébként nem kemény, hanem gyurmaszerű) kakit, néha még sír is erőlködés után! Van, hogy 3 napig semmi. Nem kemény, nem bogyós, de kevesebb is sztem, mint mikor anyatejes volt. Ez normális??
2011. márc. 10. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, nálunk is változott a kislányom emésztése, amióta elkezdtem a hozzátáplálást. Ő is anyatejes volt, előfordult, hogy 1 hétig nem is volt kakija, amúgy meg olyan átlag 2-3 naponta, a védőnő azt mondta, hogy jól hasznosítja a szervezete az anyatejet, kevés a salakanyag.

Amióta elkezdtem a hozzátáplálást (eddig: alma, sütőtök, cékla, krumpli, sárgarépa), naponta három-négyszer is kakil és már nem kenőcsöset mint régen, hanem egybe kijön a kaki, olyan, mint amit leírtál, gyurmaszerű, de nem kemény. Viszont én naponta többször adok neki gyümölcsöt, tízóraira, uzsonnára egy egész almát befal, és van, hogy vacsira is kap például krumplipürét (anyatejes). Van étvágya a kisasszonynak rendesen.

2011. márc. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom 6 hóig csak anyatejes volt 2 naponta volt addig kakai!

Mikor elkezdtük a hozzátápit, neki is nagy erőfeszítés volt kinyomni a kakit! :(

9 hós koráig szenvedett! Bár nálun épp nyár volt és alig ivott folyadékot, így amiatt 7,5-8 korában kemény is volt!Meg hát akkor már husi meg darabos...Szóval lehet ha nem nyár lett volna akkor is így kínlódunk!

Viszont 9 hós kora környékén megint helyre állt!minden nap kakil, és annyi hogy innia kell közben :)De már megy a kulacsáért és közben nyomja! :)

15 hós még szopik!

Ja és ami nekünk nagyon nagyon megfogta az a buláta volt :(3 hét volt mire rájöttem :(

2011. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!