Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lesz estére kipirosodva...

Mitől lesz estére kipirosodva a babám arca? Mindkét oldalon és az álla is, de csak estére.6 hós.

Figyelt kérdés
És tök melegnek is érzem de csak azon a területen ahol piros.
2009. febr. 19. 21:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy ez már a 3. este,hogy kijött rajta.
2009. febr. 19. 21:53
 2/10 anonim ***** válasza:

lehet, h kimelegszik...

vagy, h jön a foga.

2009. febr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Nikcsi ***** válasza:
Talan melege lehet? Csak tipp :)
2009. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy kidörzsöli...
2009. febr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez fogzáskor van. Az orcája a foga miatt pirosodik ki. Az álla pedig a rengeteg nyáltól ami egész nap csorog neki mint egy kis bulldognak:) A hőjét méred ilyenkor? Mert a fogzáskor még 38,5-ig is felmehet a hője. Az állát és az arcát is kenem testáplóval hogy a kis bőre regenerálódjon az éjszaka altt. 9,5 hós kislány anyukája
2009. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én utána néztem és azt olvastam hogy azért mert bújik a fogacska. Nekünk mindig csak az egyik oldal piros.
2009. febr. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez komoly a fog miatt?mert az en picim is kb.2hete este kipirosodik az arcocskaja.es csak ott meleg,nyaka mellett nem meleg.es mostanaban nyugos is.most 5es fel hosak vagyunk.de meg nem latszik az inyen.kivancsi vagyok
2009. febr. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak 6 hónaposan piros foltos lett az arca a homloka kivételével, ez 3 napig tartott. Aztán hallottam, hogy koppan a kanál a szájában:-)Az egyik alsó foga jött ki.
2009. febr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

2 hete az 5,5hós kislányomnak is piros volt a pofija estére.És pár napja vettem észre hogy pici fehér fogacska bújt ki:)Sztem is ez lehet a magyarázat a piros pofira, na meg a nyál:)

2009. febr. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, köszi. Akkor várunk a gyöngyöcskékre! :)
2009. febr. 20. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!