Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A járni tanuló babáknak miért...

A járni tanuló babáknak miért adidas cipőt vesznek a szülők?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 11:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám hogy pénzköltés miatt mert kb. ugyanannyiba kerül mint az elefanten... csak divatoznak .

vagy mittudom én..



erre gondolsz?

[link]

2011. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, erre kb. Mert nem örökölték vagy ajándékba kapták, hanem ezt vették neki.
2011. márc. 11. 11:58
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez egyes helyeken valahogy ilyen hülye divat...de az adidas még egy fokkal jobb, nálunk Nike-t vesz mindenki mert az miylen cuki és mert látszik rajta hogy nem sajnálták rá a pénzt...még szegényebb családok is megveszik a Nike-t 17 es meg tök pici méretben marha drágán, holott egyrészt egy pillanat alatt kinövik, másrészt meg rossz nézni ahogy tappog a baba a nem hajló talpú kemény cipőben...:(
2011. márc. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
én is fogok az enyémnek venni hasonlót, tényleg a többi is nagyon drága, akkor miért ne lehetne neki is?
2011. márc. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekünk Fisher Price-Adidas cipőnk volt,puhatalpú,nagyon szerettem,sajnáltam nagyon, hogy kinőttük és nem találtam nagyobb méretet
2011. márc. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen, akár a Nike cipőcskét is írhattam volna... Az a Nike sapka is tetszik a pici babákon, amiből meg tökre kinn van a füle.Sosem fogom ezeket megérteni...
2011. márc. 11. 12:01
 7/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Amit az egyik hozzászóló linkelt,az pl. egy nagyon jü cipő! Puhatalpú, nagyon kényelmes és finom bőrből készült! Szóval nem mindegyik Adidas, NIke rossz. Anno' nézegettem a Nike cipőket, nekem tetszenek, de mivel nagyon kemény a talpuk, ezért nem adnám soha a gyerekemre. Ugyanakkor "rendes" gyerekcipőből is van olyan amit az előbbiek miatt soha nem adnék rá. Mindkét tipusből vannak jók és rosszak.
2011. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok, bocsi nem néztem meg a linket amit az első betett, na én nem ERRE gondolok mert ez kocsicipő. Én arra gondolok amit ilyen kis sportcipőként árusítanak, évek óta direkt mindig megnézem a boltban hogy ugyanolyan kemény e még mindig az egész talpa és IGEN. Semmit se változtattak rajta.
2011. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a cipök ugyan olyan jók és ugyan annyiba kerülnek mint ha egy másik jóminöségü cipöt vesz az ember. Ha ez tetszik az anyukának akkor miért ne?

Èn nagyon szertem a jóminöségü ruhákat így a gyerekemnek is azt veszem meg. Nekünk eddig azért nincs nike vag adidas mert nem jött velünk szembe olyan ami tetszik. ha lett volna tuti megveszem.

Nem tudom miért lenne nazzzzolás mert valaki márkás ruhát ad a gyerekre. Az nem nazzolás hogy márkás babakocsit veszel?

2011. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

[link]


második vagyok én erre gondolok nem a puhatalpúra. Felénk ezt veszi minden boldog-boldogtalan.

2011. márc. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!