Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Nelli...

Mi a véleményetek a Nelli Elizabet névről?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 11:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Olyan mint egy disney hercegnő neve ...bocsi.
2011. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Tinker Bell ***** válasza:

Túl színpadias. Csícsás! Nem tetszik!


Bocsi!

2011. márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Aranyos de valóban kicsit ordít róla hogy feltűnésből született a névválasztás.
2011. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A Nelli szuper,én is az vagyok,de tudd,hogy az csak becenév. Az Elizabet meg nem magyar. Normálisan ez a név így hangzana,hogy Kornélia Erzsébet,így meg már hosszú.
2011. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Tinker Bell ***** válasza:
A Nelli nem csak becenév! Elsősorban keresztnév és csak másodsorban becenév!
2011. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát ezt nagyon rosszul tudod. Elsősorban becenév,és úgy önállósodott önálló névvé. Nem fordítva szokott az lenni,te,hogy pl. Katalin a nevem és egy másik névvel,mondjuk Máriával becéztetem magam. Gondolj csak bele! Úgyhogy ez eredetileg az én nevem beceneve,csak önálló névvé nevezték ki.
2011. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Tinker Bell ***** válasza:

Ez valóban így van, csak te nem ezt írtad! Hanem azt, hogy ilyen név nem létezik, csak becézésként! Pedig létezik, mint ahogy most le is írtad!

...

2011. márc. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Való igaz,kimaradt az 'elsősorban' szó. A mondat tehát így teljes,hogy a Nelli elsősorban csak becenév (ami önállósult). Amúgy sose értettem,hogy miért kell beceneveket önállósítani,mikor ott van a rendes név. Pl már a Katinka is adható önállóan,hát attól rendszeresen feláll a szőr a hátamon,ahányszor csak hallom.
2011. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kicsit eltértek a témától a csajok :)

Nekem nem lett a szívem csücske, de ahogy elolvastam rögtön az jutott eszembe, hogy a két névből édes becenév születhet: Nellieli :)

2011. márc. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Tinker Bell ***** válasza:
Ezekkel nekem nincs akkora problémám,csak azok a szerencsétlen szappanopera-nevek ne lennének engedélyezve! Szánalom!
2011. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!