Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Időeltolódást hogyan oldjam meg?

Időeltolódást hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
utazni fogunk a babával és ahová megyünk 1 órával előrébb van.és most beálltunk egy napi ritmusra és félek hogy fel fog borulni az egész.mert itthon mindig 6 kor eszi az uzsonnáját de ha majd leszállunk és azon a helyen már 6 óra lesz de itt még csak 5 tehát akkor etessem meg vagy az én órám szerint ha majd 6 lesz?
2011. márc. 11. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Etesd meg ottani idő szerint fél 7-kor, az pont kettő között van, vagy akkor, amikor megéhezik, gondolom úgyis jelez.
2011. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tinker Bell ***** válasza:
Pont most volt a tévében egy műsor és abban láttam a következőt. Azt mondják, hogy időeltolódásnál úgy kell étkezni, hogy a repülőn semmiképp, és ha a célországban leszálltál akkor az ottani időnek megfelelően. Ez a műsor felnőttekről szólt. Nem tudom, hogy egy babánál is lehet-e ezt alkalmazni. De mivel csak 1 óráról beszélünk szerintem rosszat nem csinálsz egyik verzióval sem.
2011. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt hittem több óra eltolódás a bajod.

Mi lesz veled hogy évente 2x változik az óra magyarországon?

Változni nem az idöeltolódástól fog hanem az úttól.

De ugyan úgy vissza áll majd. Akkor etesd ha éshes. Nekünk is van napirendünk de ez 1-2 órát ölel magába vagy is pl az ebéd 11-13 között van.

2011. márc. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyi időre mentek? Ha csupán 1-2 hétről van szó, teljesen fölösleges átállni az ottani időre, főleg, hogy a babák nem ismerik az órát, ők a saját belső ritmusuk szerint élnek. Tehát tarsd az itthoni ritmust, hogy ne zavarodjon össze, így nem lesz gond, ha ismét itthon lesztek! Miért etetnéd 1 órával hamarabb a szokottnál? Akkor valószínűleg még éhes se lesz... csak összezavarnád..
2011. márc. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

12:51-nak

Én is pont ezt néztem tegnap este a Spektrumon:-)))))


első voltam

2011. márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!