Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korában lett...

Hány hónapos korában lett először beteg anyatejes babád?

Figyelt kérdés
A náthás megbetegedésekre gondolok. Szerintetek ki lehet húzni ilyesmi betegség nélkül mondjuk oviig?
2011. márc. 11. 17:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem hiszem. sőt, szerintem kell is, hogy kicsit edződjön a betegség leküzdése közben. nálunk 1.nátha 5 hósan volt, 2.nátha, láz 6,5hósan. pedig szopizik.
2011. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

5 és fél hónaposan,nyár volt meleg, pont tengernél nyaraltunk, de csak 2 napig tartott.

Most 2 éves már többször volt takonykórja, de van egy iskolás bátyja, aki hazahoz(hat) mindent.

Mi nem húzz(t)uk ki oviig:-)))

Meg amúgy is megy 2,5 évesen bölcsibe.

Igazán 1x volt eddig beteg, húgyuti fertőzéssel 19 hónaposan.

2011. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Náthás elsőször 1,5 évesen volt... apukája tavaly tavasszal kivitte sétálni, hóolvadáskor... mikor bejöttek, a vizet én öntöttem ki a csizmájából... Nem lett lázas, csak folyt az orra.. Most 2,5 éves és ezen kívül most a télen volt ismét egykis náthája. Pedig 3 nagy tesó hordja haza az iskolából a bacikat...
2011. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
5,5 hósan lett beteg.
2011. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
4 hósan.
2011. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Az első 15 hónapos korában volt,majd a 18 hós oltás után,majd 20 hósan. Csak az elsőnél volt orrfolyás,2-3 napig,a többinél csak láz volt. 1-2 nap alatt meggyógyult.
2011. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
7 hónaposan,azaz január elején,a tesó hozza az iskolából,és azóta folyamatosan.
2011. márc. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 kisnita ***** válasza:
Nyári baba, ősszel beteg lett, de nem volt durva, láza sem volt csak egy picit folyt az orra és olyan furán vette a levegőt. Anyukám szerint hörgött ezért levittem 2x is a gyerekorvoshoz, ő pedig azt mondta, hogy fogzik és ahogy nyeli a nyálát annak van ilyen hülye hangja, tiszta volt a tüdeje mind a kétszer mikor meghallgatta. Aztán következő évben január-február körül (de akkor már nem szopott) taknyos volt, volt egy kis hőemelkedése is (37-37,5 körüli) és észre vettünk a füle mögött egy kis dudort, a gyerekorvos azt mondta a nátha miatt van, majd magától el elfog múlni. Így is lett. Gyógyszert nem kaptunk, Cebion cseppet javasolt a gyerekorvos és azóta nem is nagyon volt ilyen betegsége. Idén januárban az egész családon végig ment a hányásos hasmenéses vírus, ezt a kicsi sem úszta meg. 2 napig nagyon gyengék voltunk, de szerencsére gyorsan elmúlt. Mióta kapja a Cebion cseppet és a Béres cseppet nem beteges pedig viszonylag sokat van levegőn meg gyerekek között.
2011. márc. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
sztem sem baj, ha edződik az immunrendszere, csak kiváncsi vagyok, meddig lehet kihúzni. Első baba... :)
2011. márc. 11. 18:18
 10/20 anonim ***** válasza:
először 6 hósan, majd most 9 hósan.
2011. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!