Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beteg vagyok. Nátha, torokfájá...

Beteg vagyok. Nátha, torokfájás, hőemelkedés. Mit vehetek be? Babám 8 hetes anyatejes.

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Panadolt, mézes citromos teát.
2010. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak Algopyrin van itthon,azt lehet?Baba nem kapja el?
2010. jan. 14. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Én homeogene-t szedtem. A lázamra pedig 1X2 algopirint, előtte fejtem, ez este volt, és reggel szoptattam legközelebb úgy, hogy éjjel lefejtem és kidobtam a gyógyszer hatása alatt termelődött tejet. Mindezt a gyermekorvos javaslatára.
2010. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ezeket szedtem, de nekem a gyerekorvosi ügyeleten azt mondták, hogy 38,5 fokos láz alatt még oda lehet neki adni a tejet. Az Algopyrinből meg állítólag csak kevés megy át a tejbe. Nálunk pont hétvégén jött a baj, ugyhogy csak hozzájuk tudtam fordulni. Azóta meg elfelejtettem megkérdezni a gyerekorvost, vagy a védőnőket. Ittam még sok forró, mézes teát. Két nap alatt helyrejöttem
2010. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Homeogene-s vagyok. Nekem 38-at mondott a doki, hogy ha afölé megy a hőm, akkor nem adjam a tejet.
2010. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nkeme ugyanúgy 8 hetes volt a kislányom, amikor 3 napig 38-39 fokos lázam volt, rázott a hideg és kőkemény hasmenésem volt. Elég brutál volt, de amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan vége lett.

Rögtön felhívtam a gyerekorvost, hogy most mit tegyek, szoptassak e és azrt mondta kötelező! Végig szoptattam és az utasítására Algopyint szedtem. A babámnak semmi baja nem lett, végig szopizott.

Jobbulást!

13 hetes kislány anyukája

2010. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!! Mi most éltük túl az influenzát. A férjem is és én is megbetegedtünk. 39 fokos lázam volt rázott a hideg, de szoptattam végig mert a babát csak ez védi meg. A lázra algopyrint vettem be, de az ügyeleten azt mondták az nem annyira jó inkább rubofent, az nem volt itthon, így maradt az algopyrin. Semmi baja nem lett a babának, és az influenzát sem kapta el. Ja és osscilocossinumot szedtem, és homeogenét.
2010. jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel a gyerekorvosodat, vagy védőnődet, hogy neked mit javasolnak,és szoptass maszkban, nehogy a kicsi elkapja.
2010. jan. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!