Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kókuszos száraz kekszet mikor...

Kókuszos száraz kekszet mikor kaphat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy cukros, de a mamáéknál ez van, és meg akarták kínálni (9 hónapos) még nem engedtem, de fogalmam sincs hogy ártana-e? (A cukron kívül...)
2009. febr. 20. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

szia! szerintem nem okozna különösebb gondot, de az még azért nem neki való eledel.

jó lenne, ha a nagyszülők nem szoktatnák rá a nasira, beszéld meg velük, hogy inkább kínálják gyümölccsel! az én öcsémet Mami nagyon elrontotta anno, sokáig aztán már csak akkor volt hajlandó a délutáni alvásra, ha előbb kapott nasit. aztán persze minden hiszti megoldása az lett... ma már nagyi is belátja, hogy nem jól csinálta :) szerencsére már huszonéves kajla a fiú..

2009. júl. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Cukor , térfogatnövelőszer, liszthelyettesítő, stb..

1 éves korig inkább ne.

Értesd meg velük, hogy a mai világban kitolódik a hozzátáplálás ideje, mert a szervezetet sokkal több reagens éri, mint régen, így növekedett az allergia és egyéb kockázat.

Köszönjük ezt a nagyigényűeknek akik folyton szennyezik a környezetet! terepjáró, légkondi a budiban is :)))

Szóval pár hónapig tedd félre.

2009. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia,

ha tényleg vigyázni akarsz a gyermeked egészségére,akkor még ne adj neki.

semmilyen édes -térfogatnövelöszeres,állományjavítós stb.-kekszekre nincs szüksége.

én is épp most küzdök a mamával a cukros tea ellen.

azonkívül,hogy a fehér cukor ártalmas,és felesleges,üres kalória,ha rászokna a pici,idövel tönkretenné a fogait,elvenné az étvágyát,válogatóssá válna stb.

de ezt biztos te is tudod.

(1 éves kora után ,ha kedveskedni akarsz,mézzel,esetleg szölöcukorral édesített ételeket adhatsz neki)

4hós baba anyukája

2009. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ugy tudom kokuszt nem is ehet egy ideig.

Kokuszos kalácsot sütöttem a 6 éves fiam szülinapjára mert szereti. A védőnő is beugrott amikor készitettem és mondta a baba csak kalács tésztát kapjon kukuszt nem.16 hónapos.

Mákosat meg diósat sem.

2009. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kokusz árthat neki mert úgy viselkedik mint az aprómagvas gyümölcsök. Amúgy mástól nemhiszem, hogy baja lenne. Kekszet kaphat néha, de ne kókuszosat ne dió, mogyoró, eper szamóca stb
2009. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!