Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babapiskótát mikortól kaphat...

Babapiskótát mikortól kaphat a baba? Csak ugy nasizni, hogy lefoglalja magát.

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

6 hónapos van ráírva a csomagolásra.

De az elején maradj mindig ott amikor eszi.

Én 5,5 hónaposan megpróbáltam mit csinál vele.

2009. febr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem kellene még 6 hónaposan nasira szoktatni. Később majd nem fog semmit megenni csak az eféle édességeket. Bőven ráér 1 éves kora körül megkóstolni.
2009. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Vagy vegyél babakekszet az 6 hónapos kortól adható vagy süss neki kukoricalisztből. Az meg hogy lefoglalja magát az evéssel.... ráér még bőven. Igazából sose kéne rászoktatni!
2009. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Liszt meg tojás van benne, amit úgy tudom csak 9 hónapos kortól kaphat. De ha a rágásra akarod rászoktatni inkább adj neki egy darab almát.
2009. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem rászoktatni akarom,csak a babakocsiban foglalja el valamivel magat.Azt hallottam ez jó ötlet és masnal is bevállt.Hiszen nem egy zacsival eszik,hanem egyet elnyammog.
2009. febr. 20. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem adhatod neki nyugottan örülni fog a babád az enyém imádta de ö mostmár nagyfiu és most van egy három honapos babám neki is biztos fogok adni jo babázást
2009. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én inkább kiflicsücsköt adok majd neki babapiskóta helyett (azt is csak 1-2 hónap múlva).

7 hós baba anyuja

2009. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!