Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babák mikor fordulnák át?

Babák mikor fordulnák át?

Figyelt kérdés
Nektek mikor fordult át a babátok hasról hátra vagy fordítva?
2009. febr. 20. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! pár nap múlva félévesek leszünk, kb két hete kezdte a hátról hasra forgást. Kezdtem aggódni, h talán baj lehet, mert nem akaródzott forogni. Aztán fogta magát, és egyszer csak rákezdett. Azóta pár mp után már fordul is hasra, és úgy van el. :)
2009. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hátról hasra három hónaposan, hasról hátra négy és fél hónaposan. Most már zsinórban forog (6 hónapos), és alvás közben is váltogatja a pózokat.
2009. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Három hónaposan egy párszor fordult hátról hasra, aztán 2 hónapig semmi. Majd öt hónaposan kezdett el hátról hasra fordulni ismét, bár néha ösztönözni kell. Viszont hasról hátra még egyszer sem sikerült neki, pedig már mindjárt 6 hónapos. Szerintem nem kell neki már sok, mert mostanában már elkezdte lengetni magát hason, de csak forog körbe és kúszni próbál.
2009. febr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi két és fél hónaposak vagyunk és a kisfiam kb. két hete 3 vagy 4 alkalommal átfordult hasról hátra. Azóta semmi, hátról hasra pedig egyáltalán nem.
2009. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én lányom 5,5hónapos, kb két hete kezdett el átfordulni hátról hasra,pár napja már a hasról hátra fordulás is megy.Én is el voltam keseredve aztán egyik napról a másikra megfordult és azóta egyfolytában pörög forog:)

2009. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!