Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerdán lesz a kislányom 8...

Szerdán lesz a kislányom 8 hónapos, még nincs kint egy foga se, de már nagyon készül, adhatok már neki baba piskótát vagy kenyér hajat, jah és a főzelékeket hogy készititek egy 8 hósnak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

az én babám is 8 hónapos lesz hétfőn, de még nincs kint neki se foga. Már adok neki babapiskótát, szép apró falatokban, mert nagyon könnyen megpuhul a szájában.

Főzeléket úgy szoktam készíteni, hogy a levesből kiszedem a répát, krumplit..stb és összeturmixolom. Vagy bébiétel

2011. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Babapiskótát kekszet add a kezébe, szépen elszopogatja,akkor is ha nincs foga. Főzeléket pedig a miénkből adok neki a legtöbbször. Vagy neki is berántom vagy behabarom.
2011. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fog nélkül is vidáman bármit el tud csámcsogni (kivéve a nehezen rágható dolgokat, pl. hús), nagyobbik lányomnak 10,5 hónaposan jött ki az első, és már bőven evett mindent turmixolás nélkül.
2011. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is most volt a babánk 8 hós, rá 2 napra bújt ki az első fog, aztán még 2 követte. Kb előtte már 1,5 héttel adtam neki kifli csücsköt. Jól elnyammogott rajta, és azt mondják, hogy az jó is, mert kemény, segíti a fogak kibújását. Csak figyelj rá, ha ilyet eszik, ne hagyd felügyelet nélkül. Nálunk volt olyan, hogy egy nagyobb darab lejött a kifliről, azt kiszedtem a szájából és ment minden tovább:)))
2011. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én adtam neki egy egész babapiskótát. Fog nélkül elnyammogta. 8 hónapos a kisfiam, és tegnap vettem észre, hogy már áttörte a fogínyét két pici fogacska. Csak én vagyok ilyen bátortalan és félős? Én nem mertem még adni neki rántásos, meg habart főzeléket sőt még a mi kajánkból sem kóstoltattam vele. Én külön főzök neki és krumplival sűrítem a különböző zöldséges, gyümölcsös húsos főzelékeket. Adok neki krumplit, céklát, cukkinit, sárgarépát, sütőtököt, spárgatököt, zellert, gyökeret, főtt tojássárgáját, natúr joghurtot, túrót, őszibarackot, sárgabarackot, almát, banánt, meggyet, szilvát, körtét. Fűszerek közül pedig bevezettem a sót, a petrezselyemlevelet és a kaprot, most meg a vörös és fokhagymát fogom.
2011. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!