Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél év körüli babátokat...

Másfél év körüli babátokat hogy kötitek be a babakocsiba?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi,h három vagy öt pontosan,vagyis melyik mellett voksoltok.

Azért érdekelne,mert én eddig hárompontosan kötöttem csak be,de a multkor megszóltak érte,h ennyi idösnek ez a bekötési mód már nem biztonságos,h már ötpontosan kellene öt kötnöm!

Szerintetek?


2011. márc. 13. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismered a vénember az unokája és a szamár történetét?Amikor faluról falura érve mennek,és mindegy ki ül a szamaron vagy épp ők viszik,megszólják az egyiket beszólnak a másiknak,vagy kiröhögik őket.Sehol sem jó senkinek semmi.:)))Vagyis ha ébren van a babád akkor úgyis mellette vagy nem mászik ki a kocsiból,de képzeld el,hogy odakötözöd a kocsihoz ő mit fog szólni hozzá?Te ismered a TE BABÁD TE VAGY AZ ANYUKÁJA TE TUDUD MI JÓ NEKI."Sz.a.r.d." le,hogy mit mondanak mások!!!!:)
2011. márc. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha te úgy érzed jónak, akkor elég a 3 pontos!

egyébként az én két gyerekem egyáltalán nem tűrte/tűri az 5 pontos bekötést, igaz, a 3 pontos is olyan hogy abból nem tudja kihúzni a lábát, előtte meg ott a karfa. Nem értem, ez miért ne lenne elég biztonságos...


2,5 és 1 évesek anyukája

2011. márc. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég 3 pontosan. De jó neked hogy be tudod még rakni. Az én 15 hósom már nem hajlandó beleülni, inkább sétál, és persze akkor minden felé, a 10 perces út 45 percre tolódott ki:)
2011. márc. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az enyém még csak 1 éves lesz.

Már nem tűri, ha 5 pontossal kötöm be, így maradt a 3 pontos. Én is jobbnak találom, amúgy nagyon le lenne szorítva a gyerek, szerintem kényelmetlen neki.

2011. márc. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor engem nagyon megszólnának felétek, mert az én 17,5 hónapos fiam sehogy sincs bekötve a babakocsiba. Soha nem kötöttem még bele, pedig örökmozgó, folyamatosan forog, nézelődik, fordul az autók után, hazafelé néha már fel is áll a babakocsiban, mikor az utcába érünk...
2011. márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy kezemen meg tudom számolni hogy hányszor kötöttem be másfél éves éves fiamat a babakocsiba.Lehet felelőtlennek tartanak(nem szóltak érte), de nem érdekel!Én ismerem a fiam, és tudom hogy nem esik ki, mindig oda figyelek rá, ismerem a reakcióit.Szóval ne foglalkozz ilyenekkel, ahogy nektek jó úgy csináld!
2011. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!