Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tisztítsam ki a babám...

Mivel tisztítsam ki a babám szemét?

Figyelt kérdés
Reggel azt vettem észre hogy a lányom szeme erősen váladékozik!Ilyen sárgás nyúlós valami folyik a kis szemecskéjéből!!Mitől lehet ez?Pirosnak nem piros,csak folyik az a valami!!!
2009. febr. 20. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
szerintem huzatot kapott. főzz kamillát, ne túl erőset. áztass meg benne egy kisebb vattát. naponta törölgesd át vele a szemét. de azért megmutathatod dokinak is, biztos ami biztos.
2009. febr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Forralt és lehűtött vízbe, esetleg kamillás vízzel átitatott gézlappal/pelus sarkával. Ez elég gyakran előfordul, nem kell tőle megijedni.
2009. febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
most hétvégén,vigyem holnap ügyeletre vagy várjam meg a hétfőt??
2009. febr. 20. 23:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem kell rohanni az ügyeletre, de ápold rendszeresen. ha jól tudom ez nem fáj, de kellemetlen neki.többször is előfordulhat, bárkivel, még felnőtt korban is ha egy kis huzatot kap a szem.
2009. febr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs más, spriccelj bele egy kis tejet (ha még van). Tehéntej nem jó, csak sajátod.
2009. febr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
én a kamillával vigyáznék mert allergizálhat!
2009. febr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem szemészeten mondták,hogy ne kamillával,hanem felforralt,lehűtött vízzel.
2009. febr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az en kisfiamnak ugyan ez volt..mintha kotohartyagyulladsa lett volna..a doki szerint a konycsatornajaval van valami,talan elzarodas..nekem a kamillatol rosszabb lett..sima sterill vizzel oblogetem meg adok neki homeosbogyeszt es szepen kezd helyre jonni,ja es masszirozgatom neki,mert jo lenne elkerulni a konycsatorna atmosast..
2009. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!