Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tisztítsam az orrát 1...

Hogyan tisztítsam az orrát 1 évesemnek?

Figyelt kérdés
Porszívó orrszívóval nem tudom neki kiszívni,mert nem híg a váladék az orrában,hanem az a kemény. Aqua Maris-t ajánljátok,az felpuhítja? Egyébként utálja ha az orrát takarítom. Fülpiszkálóval szoktam neki kibányászni,de más megoldást keresnék.Köszi előre is.
2011. szept. 18. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Már lehet kicsi babáknak is orrcseppet venni a gyógyszertárban. Én azt szoktam csepegtetni az orrukba, utána pedig porszívós orrszívó!Annál jobb nincs. A kórházakban is ilyet használnak!!
2011. szept. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előbb föl kell lazítani orrcseppel. Ha egyébként nincs semmilyen betegsége amit kezelni kéne akkor elég rá a sima sóoldatos orrcsepp. Ezután könnyebben ki tudod majd szívni.
2011. szept. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2011. szept. 18. 11:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Nasivin orrcseppet szoktam venni a kislányomnak,az nagyon jól kihozza neki.Orrcsepp és utána le szoktam szívni neki.Az én kislányom se szereti ha leszívom az orrát,de ha kell akkor kell.
2011. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Physiomer tengervizes orrspray-t ajánlott a gyerekorvos, mi azt használjuk. Az orrszívó porszívót uuuutálja a baba, közelharcot kell vívnunk vele, ha használni akarjuk. :-( Általában az szokott lenni, hogy óriási sírásba kezd, és elkezd folyni az orra, és úgy jön ki a takony (az orrszívót még el se tudjuk kezdeni használni).
2011. szept. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 radili válasza:
A tengervizes termékek nagyon jók, és valóban felhígítják a beszáradt váladékot is. Szerintem kifejezettem baby változatot vegyél, abból is én a Physiomert ajánlanám (védőnő vagyok). Egyrészt jó nagy kiszerelésű, tehát sokáig elég lesz, másrész fekve is be tudsz neki vele fújni mert nincs benne hatógáz és ezért fejjel lefelé is működik. Olyan kupakja van ami kifejezetten babáknak van kifejlesztve. Nem hígított, kezelt, a tartalma hanem eredeti tengervíz.
2011. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!