Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Quinny Freestyle-t vennétek...

Quinny Freestyle-t vennétek inkább vagy Speedit? Használtan tudnék de a speedi olcsóbb egy 10 essel legalább.

Figyelt kérdés
Nehéz terepre kellene, emelgetnem nem kell, autóba se szempont hogy beférjen.Mindkettő bolygósítható kerekű elöl.
2011. márc. 14. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Viszont a Freesstyle sokkal strapabírobb is!Én tuti azt venném ezekhez a paraméterekhez.
2011. márc. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is így gondoltam, csak nem ismerem igazából egyiket se.
2011. márc. 14. 09:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a speedit nem ismerem igazán. A Freestyle nagyon szuper.

Én anno ilyet akartam venni, de akkor nem volt eladó :(

Sógonrőmnek mindkét gyereke ebben nőtt fel, nehéz terepen tolta, és a babakocsit hibátlan állapotban tudta tovbbadni a barátnőjének, aki azóta a 2. gyerekével használja. A 4 gyereket teljesen jól kiszolgálta eddig. Nagyon szuper kocsi!

Ja, a 3 kerekű Freestyle 3XL. A maxi cosi mózessel újszülött kortól használták.

2011. márc. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen afelé hajlok. Nekem is újszülött kortól kell majd (szintén háromkerekű, elől bolygósodó) de így elég borsos az ára (még nincs hozzá se maxi cosi se mózes és már 50 ezer ft.)
2011. márc. 14. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!