Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok: használtan...

Mit gondoltok: használtan hordozót venni?

Figyelt kérdés
A vaterán vennénk 3 in 1-es (multifunkciós) babakocsi szettet: sportülés, mózes, hordozó. Az újra nincs pénzünk. Mi a vélemény a használt hordozókról? Hallottam olyat, hogy rejtett hibái lehetnek egy esetleges kocc, vagy nagyobb baleset után...Vagy ha rákérdezünk, hogy autóbalesetes volt-e akkor evvel el van rendezve? Nem fog hazudni...?
2011. okt. 14. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha balesetes, az látszik rajta.

Én vennék használtan hordozót és gyerekülést is.

Bár a mieink újak, de csak mert ajándékba kaptuk őket. De ha nekem kellett volna megvenni, akkor használtat vettem volna.

2011. okt. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem úgy mondták, belül rejtett hibák lehetnek...de hát mi lenne belül? az full műanyag nem? nincs benne elektronika:)A neten mindenhol azt mondják, ezt ne vegyünk használtan, kocsit lehet, de ezt ne...vagy csak a marketing miatt?
2011. okt. 14. 08:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, de az sztem látszana, ha sérült lenne. Megtudod nézni az alját, a hátulját. Egy hordozónak nincs olyan része, ami nem látszik, mert például a mienkről le lehet venni a huzatot. Ha sérült lenne az látszana rajt. Baromság, hogy rejtett hiba. Ezt valaki okos elkezdte fújni, aztán a sok még okosabb ment utána. Vedd meg nyugodtan.
2011. okt. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1.v

Szerintem sincs olyan, hogy rejtett hiba.

Egy hordozó vagy el van törve, vagy nincs. Ez nagyon is látszik rajta.

2011. okt. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is használtan vettem az ülést.

olyan hungarocellszerü "bélése" volt a hordozónknak,h az eltörik,az látszana.

2011. okt. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is használt volt eddig mind. Vagy tesóméktól, vagy ismerőstől, vagy vateráról (2 is), és egyiknek sincsen baja.
2011. okt. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, akkor megnyugodtam
2011. okt. 14. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!