Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben tároljátok a babátok...

Miben tároljátok a babátok teáját amit napközben iszik, abban az üvegben amiböl iszik és mindig kináljátok vagy külön edényben? Aki gyümilevet ad inni a babájának milyet ad, boltit?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig sterilizálom a cumisüveget,mielőtt adok Neki teát.Egyszer kap egy nap teát,100-150-et megiszik.Ő anyatejes,és szívesen issza a teát is.Gyümölcslevet azt inkább biot ajánlanék,vagy amit Te veszel gyümölcsöt,annak a levét frissen. :)
2009. febr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az én babám 5 hos és még szopizik is és csak délben eszik szilárdat az után iszik és du. is kér a tápszer után de csak 40ml-iszik egyszerre akkor mindig sterilizáljam a cumisüveget mielött iszik?És a már kész teát miben tároljátok??
2009. febr. 21. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy jónak látod,én már nem viszem túlzásba ezt a sterilizálás dolgot, le lehet pontozni,de kislányom 7 hónapos,és semmi baja,kb.havi 1x kifőzöm és kész,mindig jól kimosom,és ennyi.

Gyümilét pedig van hippes,azt szoktam higítani,de szerencsére ritkán kel ,mert nagyon teás,édesköménytea,kamillatea,cukor nélkül,vagy viz pl ebéd,vagy tejpép után.

2009. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,még annyit,én egy pohárban szoktam neki megcsinálni, a felforrt vízbe teszem a köményszemeket,vagy kamillavirágot,kis idő múlva átszűröm,egy másik csészébe,és onnan töltöm az üvegébe.Nem iszik többet egy nap 15 ml-,nél-
2009. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok,az én babám 2,5 hónapos,és adok Neki teát amit szívesen iszik,és kell is adni a babáknak mert Ők is szomjasak.Tévhit,hogy fél éves koráig csak anyatej...Amikor én pici voltam,anyum is adott teát. Szóval én is szopiztatom a kicsimet,emellett adok Neki teácskát.Én a cumisüvegében tárolom.Nem viszem azért én sem túlzásba a sterilizálást,hetente 1-2X szoktam,és jól kimosom forró vízbe ha megitta.Ettől függetlenül nagyon szépen szopik,minimum 100-at szokott,de volt amikor 2dl-t benyakalt. :))) Semmi baja nem lesz a csöppnek,nyugalom. :)))
2009. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!