Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha több vigantol cseppet...

Ha több vigantol cseppet adtam a 8 hós lányomnak (10 csepp) lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Valahogy összekevertem a c-vitaminnal és annak a mennyiségét cseppentetem a kanálra.Szidni nem kellene ígyis van elég lelkiismeret furdalásom hogy hogy keverhettem össze.Előre is köszi a válaszokat.
2009. febr. 21. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Feleslegesen ne vádold magad! Más is járt már így és fog is így járni, egyszeri nagyobb adagtól biztos, hogy nem lesz semmi baja.


[link]

2009. febr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szia, nem lesz semmi baja, 2 napig ne adj neki most
2009. febr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a gyors válaszokat.
2009. febr. 21. 10:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baj, de azért szerintem hívd fel a gyerekorvost vagy a védőnőt, hogy hány napig ne adj most neki, szerintem több mint 2.
2009. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vigantol cseppből napi 1-2 csepp kell. Kicsit elnézted...De nem lesz semmi baja szerintem, 2-3 napig ne adj neki.
2009. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne aggódj, nem lesz semmi baja! Ne okold magad, mással is előfordulhat. 2-3 napig szüneteltesd a vigantolt, és ennyi.

Ez csak azzal nem fordulhat elő aki nem nevel gyereket!

Minden jót!

2009. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!