Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszik a Norina név?

Hogy tetszik a Norina név?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 18:55
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
21%

Szerintem nagyon csúnya, még véletlenül se adj ilyen nevet valakinek. Nagyon jól ellehet cseszni valakinek az életét, ha ilyen hülye nevet adnak neki (cukkolják, kibeszélik, nem veszik komolyan, stb)...


Amúgy Márknak hívnak, és nem magamról példálózok, csak úgy belegondolva.


De ez csak egy vélemény...

2011. márc. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%

Norina azért még nem a legelcseszettebb név...

Megannyi idétlen név létezik, szerintem ez nem az.

2011. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
83%

Bár... Van pár kérvényezett név is (amit természetesen elfogadtak), ami mellett eltörpül a Norina. Pl.: Női nevek közül: Kiskegyed, Csiperke, India, Dakota

és akkor már a férfi nevek közül is: Dodi, Öcsi, Kis herceg, Misel...


(El tudnátok ezt képzelni, mikor egy komoly üzletember benyit egy tárgyaló terembe és bemutatkozna: Kovács Kis hercegnek hívnak. Ott szakadna meg mindenki a röhögéstől...)

2011. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
66%
Ha én most kislányt várnék, az lenne a neve!De kisfiú.Ha a következő lány lesz, tuti ez lesz a neve!
2011. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Én meg a Márkra mondom azt, hogy elcseszett név, mert sosem adnám a gyerekemnek, tehát...


Szerintem kifejezetten aranyos Nori-ként becézve, és kíváncsi lennék mások véleményére.

Tehát, az elsőt is elfogadom, természetesen.

2011. márc. 14. 19:23
 6/33 anonim ***** válasza:
66%

Hu ismertem Norinát. :) Szerintem nagyon szép név és eszembe se jutott csúfolni vagy szídni a nevét. Szerintem azért szép név mert magában a Nóra név is szép (kislánynak is bátran adható, de egy komoly felnőttnek is tökéletes). Mi ugyanúgy becéztük mint a Nórát (Nóri) egyedül az anyukája Ninázta (tudom, hogy nem ennek a névnnek a becézése). Ha lányom lesz, ez a lehetséges nevek között szerepel. :)

Amúgy sok elcseszett név van ez tény, de ez nekem nem illik bele. Ha Dzsenifferről lenne szó vagy a Déziről akkor elcseszett lenne. De ez csak az én véleményem.

2011. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
71%
Nekem tetszik, nézd meg mi a jelentése és ha az is jó, akkor hajrá. Ja! és ne érdekeljen ki mit mond, nem tetszhet mindenkinek.
2011. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
32%
nem tetszik.nagyon nem.ha már Norinak akarod becézni,akkor miért nem nevezed el Nórának?
2011. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
42%
Nem tetszik. :(
2011. márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Én is csak egy megjegyzést tettem a te nevedre, hát, sajnálom :)

Mint írtam, kíváncsi vagyok mások véleményére (:

Jellemző magyar mentalitás, egyből elborul az agyunk, ugatunk...

2011. márc. 14. 19:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!