Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba szeret dobozban...

Minden baba szeret dobozban lenni? Az én 1éves kislányom imádja, már 9hónapos korától. Beleül a pempers pelenkás kartondobozba, és eljátszik benne.

Figyelt kérdés
Nagyon élvezi hogy a fogantyújánál a lyukon adogatok be neki játékot,ő meg visszatolja,vagy kihajigálja.
2011. márc. 15. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos normális, én a szekrényben szerettem üldögélni :D
2011. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem normális :-)

Az én kisfiam is mindenbe szeret beleülni, most épp a ruháskosár a nagy sláger - hajó :-))

2011. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na nálunk ugyanez. Kisfiam megkapta Karácsonykor az ajándékba kapott fritum dobozát. Azóta is az az egyik kedvenc játéka, belemászik, és még magára is csukja az "ajtót". :))
2011. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 22 hónapos a kisfiam, de a mai napig amint meglát egy dobozt, akkor azonnal kipakol és beleül. legyen az kicsi vagy nagy. Most épp a cipős doboz a sláger:) édes ahogy beleül:)
2011. márc. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én 1 éves lányom is imád belemászni-beleülni mindenbe. Nálunk most a lavor a nagy sláger! Ha bemegyünk a fürdőbe, akkor neki az azonnal kell! Először arra gondoltam, hogy biztos azért mert piros színű és tetszik neki. De mostanában már odamegy a fürdő ajtajához és veri a kis kezével, kinyitom az ajtót, kihúzza maga után és már bele is ül. Van, hogy úgy főzök, hogy a gyerek a konyhában a lavorban csücsülve játszik míg én csinálom a dolgomat:)
2011. márc. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális, mi fiúnk a lavorban szeret lenni =)
2012. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!