Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használjátok a Forever Aloe...

Használjátok a Forever Aloe Activatort és az Aloe first forever sprayt?

Figyelt kérdés
Aki használja, mi a véleménye, tapasztalata, stb? Ti mire használjátok? :))
2009. febr. 21. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az Aloe First-t használtam a gátsebemre, hamar meggyógyult tőle.

2009. febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkettőt használom. A First-et bármire, jó fogfájásra, sebre, a kisfiamnak a kis nyakicáját szoktam bekenni vele, mert a tokája miatt kipálik. :)

Az Activator igazából egy bőrtisztító, tonizálásra lehet használni, de lehet szembe csepegtetni (nekem érzékeny volt a szemem a szélre, az Activator helyre hozta), babáknak láz esetén kilónként 1 cseppet lehet adni. Szóval mindkét termék nagyon szuper!!!

2009. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A First-öt lehet a baba popsiára is fújni, ha kipirosodott?
2009. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerintem a First sprayt bárhova lehet fújni, mindenre jó! :-))
2009. febr. 22. 14:05
 5/7 anonim ***** válasza:
en az aticatort a hasfajasra adtam kilonkent 2cseppet..jo fogzasra is arra is bevallt,meg lazcsillapito is...
2009. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Ma megyünk a 2 hónapos oltásra, ha lesz láz, adok majd neki Activatort.
2009. febr. 23. 07:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is használom a forever termékeket.Az activátort még nem próbáltam ki , így arról nem tudok véleményt mondani.

Viszont a Firstet igen. Nagyon szuper. Én általába a hajamra használom, mikor megmnosom befújom vele. Azóta kevésbé zsírosodik és nagyon lassan de észrevettem, hogy nőnek ki az apró pici pehely hajszálim vagyis kezd dúsulni.

De ezen kívűl bármilyen sebre is használjuk otthon, és napégésre stb. Nagyon sokmindenre jó.Ngayon szupi elsősegély!!:)

A bátyámnak nagyon csúnyán leégett a háta és nagyon égetett neki este befújtam Firsttel többször is és reggel csillapodott az égető érzés.

2009. júl. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!