Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves a kisfiam. Meddig...

Egy éves a kisfiam. Meddig kell neki forralni a vizet? És a tápszert meddig kell neki adni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyévesen én már nem forraltam a vizet. Tápszert pedig 4 hónapos kora óta nem kapott. Egyéves korban már nincs is rá szüksége. Eszik mindent,és issza a tejet,eszi a tejtermékeket.

Most 17 hónapos.

2011. márc. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy éves koráig forraltam én is a vizet, azóta nem. Persze nagyban függ a csapvíz minőségétől is, nálunk jó a víz.


Tápszert 13 hónapos koráig adtam kisfiamnak, azóta tejitalt veszek (Bebivita, Müllerben 1090 Ft), a benne lévő vitaminok miatt (a bolti tej ki tudja, mikor látott utoljára tehenet meg vitaminokat). 17,5 hónapos. Amúgy meg egy doboz tejital egy hétig-10 napig elég, ha jobb minőségű tejet akarnék venni, azzal sem jönnék ki olcsóbban. Akkor meg inkább már ez, amiben minden benne van, ami kell a babának.

2011. márc. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként meg az első eldönthetné, hogy akkor most hány hónapos is a legkisebb gyereke (vagy unokája???), 17 vagy 19?
2011. márc. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem kell forralni és 1 éves kora után ihat tejet is.

Off! Miért van az, hogy állandóan belekötnek egyes válaszolok a kommentekbe? Van jelentősége, hogy 17 vagy 19 hónapos? Valószínű elírta, és? Ez olyan nagy probléma?

2011. márc. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...akkor átállunk a csapvízre...a tejet sztem egyenlőre csak kóstolóba...láttam olyan gyerekitalt ami egy éves kortól van...kipróbálom és mellé a tej...
2011. márc. 16. 08:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem belekötöttem, de eldönthetné már tényleg, hogy mi is van valójában. Egyik kérdésnél azt írja, hogy már 2-3 hónapos korában kapott mindhárom gyereke tehéntejet, másiknál azt írja, hogy 3 hónapos korukig csak szoptak, aztán fokozatosan hozzátáplált, majd azt írja, hogy 4 hónapos kortól adott almát babapiskótával, majd azt írja, hogy az egyik, a legkisebb most egy éves, aztán azt, hogy 17 hónapos, majd azt, hogy 19 hónapos. Egyszer ő az édesanyjuk, másszor ő a nagymama. Most akkor mi van??? Majdnem minden hozzátáplálós/tápszeres/tehéntejes kérdésnél látom a válaszait, de mindig mást ír. Nekem annyira kamuszagúnak tűnik, hogy azt már el sem tudom mondani, mennyire.
2011. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
pff az gáz...de honnan tudod hogy ő ír??:))
2011. márc. 17. 08:19
 8/8 anonim ***** válasza:

%-ról, stílusról már meg lehet ismerni, és mindig csak az ilyen kérdésekre válaszol. Tápszer, tehéntej, hozzátáplálás elkezdése korán/későn, éjszaka átalvása - ő már 3 hónapos korban leszoktatta az evésről a gyerekeit, mondván ennyi idősen már aludjanak éjszaka! És még sorolhatnám....

D-vitamint soha nem adott a gyereknek, azt se tudja, mire való.

2011. márc. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!