Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a babámmal?...

Mit csináljak a babámmal? Iszonyatosan fáj a hasa, nem tud kakálni. Beba ha start tápszert eszik. Már mindent kipróbáltam, infactol, espumisan, glicerines kúp, hőmérőzés, tornáztatás, macsek tea.2órán át ordít és semmivel nem lehet csititani.

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
próbáld masszírozni és irass másik tápszert. a tornáztatás használni fog, legalábbis nekünk anno használt. bár volt, h 45 percig csináltam, mire tudott pukizni.
2009. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi mindent? Nekünk a grippe water jött csak be.
2009. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

kitartás! Az enyém 4hónapig csinálta ezt. Én is kipróbáltam mindent, szopizott, pótlást is kapott, semmi nem segített. hetente 1x jó ha kakilt, iszonyúan tudott görcsölni. aztán 4hónaposan mintha elfújták volna. Próbáld ki a masszázst, az tényleg jót tesz ideig-óráig. Állítólag (doki szerint) ez egy élettani állapot, az emésztőrendszer így "tanulja" meg mi a dolga, a heti 1 széklet pedig normális.... Nehéz volt, főleg a tehetetlenség. Most 2éves, egyéb problémákkal küzdünk :)

Boldog babázást!

2009. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Beszélj az orvosotokkal, mert van egy ismerősöm aki szintén ezt a tápszert adja a babának és van, hogy 5 napig sem kakál a baba! Tápszerváltással megoldódott a helyzet! De ez náluk volt! Mért kell HA tápszer? Alergia miatt?
2009. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Amúgy nyomja, csak nem jön neki?

Én lázmérőt dugtam a lányom fenekébe (bekrémezve), így keltettem ingert és ki is nyomta, meg közben ,maszíroztam, rugóztattam. De csak óvatosan, nehogy megsértsd!

Persze ez csak átmeneti megoldás, és szerintem is váltani kéne.

2009. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia. Először mi is ezt a tápit ettük, de ugyanígy nem volt kaki, csak szenvedéssel. Aztán kaptunk másik tápszert (humana h.a.1 lc-pufa), és utána rendeződött a dolog.
2009. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A colocynthis 9ch homeós bogyó(530 Ft) vagy a viburcol kúpot(1800Ft) tudom ajánlani. A kúp fogfájásra is nagyon jó.

Nekünk is ez a tápszer volt a hunyó és mikor kiderült nagyon dühös lettem a dokira. Nem tudom hogy miért ez az első tápszer az amit minden gyerekorvos felir és ha nem válik be akkor a szájukat húzzák és csak akkor irják fel azt amit én kérek. Ismerőseim is panaszkodtak a beba tápszerre.

Kislányom meg sem ette az adagját és alig hizott valamit.

Én is a Humana tápszert kértem és jóizűen ette a korának megfelelő adagot. Mivel már nem irják fel igy váltottam is.

Jelenleg a Hipp 2-t eszi amit nagyon szeret és eddig ez vált be a legjobban neki.

Üdv: 7 hónapos kislány anyukája

2009. febr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi a Humana-t ettük, attól volt ez. Mióta Beba HA Start Aktívot eszik, semmi gondunk. Hiába, minden gyerek más!

Nekünk a Laevolac szirup vált be, meg a kamillatea (1 dl víz + 2 kk cukor). A Mecsek tea, Infacol, Espumisan, Gripe Water, torna, hasfájós tartás, hőmérőzés, ... (és még sorolhatnám) teljesen hatástalan volt, vagy csak pici javulást eredményezett.

2009. febr. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Először mindenképp tápszerváltás!
2009. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!