Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket vennétek meg? Etetősz...

Melyiket vennétek meg? Etetőszék használtan

Figyelt kérdés

[link]



[link]

a másodikon van egy szakadás ami szerintem kb olyan 4-5 cm. engem nem zavar .


szerintetek? nemt udunk dönteni.


a másodiknál lenne pk, míg az elsőt személyesen vennénk át.


2011. márc. 16. 18:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
közben megnéztem ismét a linket a fa etetőkről. én nem akarok és nem is tudok ennyi pénzt erre szánni. a lakásban meg nem olyan sok hely van hogy később elférjen egy plusz asztal.
2011. márc. 16. 21:31
 12/21 anonim ***** válasza:

Nekünk pont ugyanolyan van, mint az első :)

Nagyon szeretem, könnyű, bármikor odébb tolom kerék nélkül is. Nagyon kicsire csukható, egy 3 ajtós corsával utazunk, mégis befér a csomagtartóba a cuccaink alá ha megyünk a nagyszülőkhöz.

Ja, és ez a fajta huzat nagyon strapabíró is! Nekünk is ugyanilyen :) Használtan vettem, elvileg egy gyerek használta + az enyém nyúzza már egy éve, és sehol nem repedt ki még.

Anyuék is ilyen etetőszéket vettek most, de azon sokkal ócskább (vékonyabb) már a huzat...

2011. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Igen, elég nagy a tálcája, de lehet használni tálca nélkül is, ha úgy jobban odafér az asztalhoz.

Én csak akkor rakom fel a tálcát, ha tányérból etetem. Újabban közösen eszünk nagytányérból (17 hónapos), így jobban eszik ha látja, hogy én is azt eszem. Odafér elé a nagytányér + az innivalója, és két villával hadakozunk :)

2011. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Most látom, ez ráadásul állíthatós??? Nekem a sima van, ugyanezzel a huzattal, színnel, de az nem dönthető meg nem állítható magasságú. Meg az enyémen nincs kerék se... Na mindegy, nagyon szeretem így is, viszont akkor ez ennyiért tényleg megéri!
2011. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
köszi az infókat...hát most nagyon tétovázok :) hajlottam a Peg peregos felé, de most elbizonytalanítottál :)
2011. márc. 16. 22:06
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekünk Brevi van, úgy látom hasonló, mint az első. Annyi a különbség, hogy a mienknek 4 kereke van, míg ennek csak elől van kettő. Szerintem ez szuper és még jó áron is van. Én az elsőt választanám.
2011. márc. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
a fa nem jó nagyon kicsi a gyerekem 15 hósan nem fér benne!
2011. márc. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
ja és a tálcája olyan kicsi nem fér rá semmi
2011. márc. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
köszönöm eddig is. esetleg még vélemények???
2011. márc. 17. 10:12
 20/21 anonim ***** válasza:
Hidd el a gurulósat válaszd, mert gyerekkel együtt nem teszed arrébb olyan könnyen.Tesómék kerék nélkülit vettek, aztán vettek rá kereket, mert nem győzte ráncigálni és felkaristolta a padlót is.
2011. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!