Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak össze van ragadva...

Kislányomnak össze van ragadva a szeméremajka. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

MA voltunk dokinál 3hónapos,megvizsgálták és mondta a doktor nő, hogy össze van ragadva a hüvelyénél,és mondta,hogy olajjal kenegessük neki.

Valakinek személyes tapasztalatai?Köszönöm előre is.


2011. márc. 16. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

az én lányomnak a hüvely nyilása kezdett összenőni. Épp mentünk volna dokihoz, amikor is, egy tartalmasabb kaki után, erőteljesebben töröltem meg, és a benövés szétnyilt. Nem is érezte, észre se vette.

A doki szerint túlságosan hámosítanak a mostani popsikrémek, ez okozza. Én csak este és kaki után krémezem be a popsiját. És fürdés után, vattakoronggal szárazra törlöm. Kb 8 hónapos volt, most 15 hós, és azóta nincs ilyen gondunk.

2011. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindkét lányomnak össze volt nőve a hüvelynyílása. Mindkettőt felvágta a sebész.

Mielőbb vidd sebészetre. Kap érzéstelenítő kenőcsöt, fél óra, doki felvágja és semmi gond. Pár nap kamillával kell mosni, és utána figyelni, mert megint összenőhet-de nem ez a jellemző. Minél előbb megcsináltatod, annál könnyebb.

Első lányom már egy éves volt, a kicsi még csak pár hós. Írhatsz privit , ha gondolod.

2011. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

ez nem a hámosító krémektől van mielőtt magadat kezdenéd okolni, NE TEDD!!!


Ez ugyanúgy genetika, mint a kisfiúk fütyijén a bőr...


A lnyomnál én is 3 hós korában vettem észre!Teljesen össze volt neki nőve! :(

A doktornő nekünk is azt mondta, hogy olajozzam (én sima babaolajjal kentem, és fülpiszkálóval), de nálunk ez nem hatott!Így mikor én mentem a féléves rákszűrésre, kértem a dokimat, hogy ajánljon gyereknődokit, de mondta hogy ha bevisszük hozzá megcsinálja!Így kint vártak az apjával és be is vittük rögtön!ő szépen kézzel széthúzta neki, és mondta hogy én is nyugodtan széthúzhatom!Azóta 2* már nekem is szét kellett húzni, sajnos nálunk folyamatosan visszatér, pedig csak egy egy fog előtt kenem a popiját, amúgy NEM!Ésa kkor is csak a popsit, és nem a cuniját!


Szóval mikor szétválasztotta a doki, akkor kenegetni kellett minden tisztábatételnél olajjal, majd 1 hét múlva már csak napi egyszer!

ÉS minden nap szét kell húzni neki, vagyis csak a nagyajkait megfogom és meghúzom egy kicsit!Ha nincs újból összenőve akkor ez elég!


Nálunk folyamatosan összenő, de mikor félig van, én akkor szoktam széthúzni!


Nekünk mikor 6 hósan a doki csinálta akkor vérzett neki és egész nap nyafogott minden pisinél, de másnapra semmi baja nem volt!


Van valamilyen kenőcs is, de nálunk azért nem írták fel (ezt mikor össze van tapadva akkor kell kenegetni és talán szétválik)mert teljesen össze volt nőve neki! :(


Drukkolok, hogy Nektek egy szétválasztás is elég legyen!


Amúgy ezt a "betegséget" majd a menszijénél lesz fonto figyelni, mert ha netalán akkor van összenőve akkor nagy gondot okoz!


De ez max akkor fordul elő, ha ilyen pici korban nem veszik észre!Utána majd ha nagyobb lesz a lányod (és nem hagyja hogy te nyúlj oda) akkor majd meg kell neki tanítani, hogy húzza szét magának!De ez csak akkor lesz, ha többször is előfordul nálatok is!Remélem Nektek egyszeri és kész :)


15 hós kislány anyuja

2011. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha meggyógyult, akkor is naponta ellenőrizd a punciját. A szeméremnyílásánál húzogass végig párszor egy fültisztító pálcikát.
2011. márc. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!