Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lehet az, hogy 3 hónapos...

Miért lehet az, hogy 3 hónapos kislányom eddig a kiságyába aludt éjszaka, ami tőlem fél méterre van, most meg nem hajlandó elaludni, csak mellettem. Vissza tudom majd szoktatni?

Figyelt kérdés
Csak úgy alszik, hogy cicizik, és ott hamar elalszik, szép lassan megpróbálom berakni az ágyába, és már nyitva is van a szeme.
2009. febr. 22. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt a 8.hónapig.Aztán elmaradt és ismét a kiságyban aludt.Most megint sokat ébred,van,hogy 6x 7x így megit 3-4 óra krül hajnalban mellém kerül.13 hónapos.
2009. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nálunk is ugyan ez a probléma. 3 hónapos a kisfiam. cicin alszik el és amikor óvatosan(még levegőt sem veszek:))felemelem és odafordulok a kiságy felé, ami a mi ágyunktól is fél méterre van, már ki is pattannak a szemei. ilyenkor visszateszem az ágyba, cicizik egy kicsit, újra elalszik, jobb esetben én nem, várok míg jobban bemélyül. esetleg addig kilógok lezuhanyozni, annyi idő elég szokott lenni, hogy jól bemélyüljön! ez be szokott válni.

de van, hogy kinyílik a szeme és akkor is berakom a kiságyába. nem minden esetben kell kivennem onnan. sír egy kicsit, aztán megnyugszik és elalszik!

sok sikert Neked is!

2009. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mofli211 válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet, a lányom most 4 hónapos és kb, 2 hónapos kora óta velem alszik. Mi is úgy kezdtük, hogy ringatással még az elején, mert akkor nem cumizott.Azután rászokott a cumira és nem kellett ringatni betettem az ágyába és nagy nehezen elaludt. De gyakran forgolódott, mozgolódott és kitakaródzott, így magunkhoz vettem és mára ez szokássá vált, csak velem alszik el, úgy hogy közben szorítja vagy a kezem vagy a pizsamámat.
2012. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!