Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem lehetséges az hogy...

Ugye nem lehetséges az hogy olyan fáradt vagyok hogy nem ébredek fel amikor a kislányom felkel és nyöszörög vagy sirdogál?

Figyelt kérdés
Születése óta most aludta először végig az éjszakát másfél éves kislányom és nemtudom hogy tényleg igy van vagy csak én nem ébredtem fel...
2011. márc. 16. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha másfél évig felébredtél, akkor most is megtetted volna, ha felkel a gyerek. :)
2011. márc. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanezt gondolom én is, én ha a lányom felsír vagy nyöszörög felébredek még ha 10 perce alszom is, ez az anyai érzés, ösztön! Ne aggódj biztosan felébredsz rá!
2011. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első hónapokban volt ilyen dilemmám. :)

Ha átaludtad az éjszakát, garantáltan a gyerkőc is átaludta. :) (Gratulálok!!!!)

Nekünk anyáknak radarunk van a legkisebb nyekkenésre is. :)

Az én lányom is másfél éves, 2 hónapja alussza át az éjszakákat, azóta, mióta elválasztódott. Időnként álmában felsír egy pillanatra, ilyenkor majd kiugrik a szivem, hogy beszorult, vagy mi? De nem is ébredt fel, alszik tovább, meg se moccan...

Ne aggódj, 1.5 évesed ébredését már garantáltan meghallanád, ha baja van, hangosan fog szólni. :)

Drukkolok, hogy továbbra is minden éjszakát átaludjon, elég lesz éjszakázni, mikor betegek vagy a foguk jön. :)

2011. márc. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!