Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma reggel a kislányom szó...

Ma reggel a kislányom szó szerint összefosta magát. Rettenetesen.3 hetes. Tegnap az apukája véletlenül mentes ásványvízből csinálta neki a tápszert, nem babavízből. Lehet attól? éjszaka sem tudott nagyon aludni és most is nyöszörög. Aggódjak?

Figyelt kérdés
2008. nov. 14. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy attol. nekem 7 hetes a pici, és napok ota hatalmas adagokat gyárt a pelusba,jo folyosat és a köldökéig kakis. mi is tápszeresek és babavizesek vagyunk.az én kicsim is nyügös, valamikor már a az álmosságtol,fáradtságtol nem tudnak elaludni.vagy egy kis pocicsikarás is lehet.
2008. nov. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
attól nem kell félnem, hogy kiszárad?
2008. nov. 14. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nem fog ennyitől kiszáradni.Figyeld a kutacsát,ha be van esve akkor folyadékhiány,és pótold,de sztem sem a víztől volt.Boldog babázást.7 hós kisfiu Anyukája.
2008. nov. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igyon teát, vagy babavizet evések között. De attól, hogy egyszer ment a hasa, semmi baja nincs, ennyitől nem fog kiszáradni. Az is lehet, hogy sokat evett, egy kicsit túlterhelte a gyomrát.

Ha folyamatosan menne a hasa, vidd orvoshoz.

Ne pánikolj rögtön, ennél sokkal rosszabb dolgaik is lesznek! Tapasztalat!

4 éves csajszi anyukája

2008. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom igaz, hogy anyatejcsis, de 3 hónapos korában majdnem minden alkalomkor a köldökétől a háta közepéig csupa kakis lett. Nem tudom, mitől volt annyi salak benne, de inkább jöjjön ki, mint ne tudjon kakilni.

Közben pelus márkát váltottunk és abból nem folyik ki az adag.

Üdv. 8 hónapos lányka anyuja

2008. nov. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ásványvíz kérdésedre a válasz: hogy mi csak az első héten használtunk babavízet, miután kijött a doktornő és mondta hogy nyugodtan lehet mentes ásványvízből is azóta mi csak azzal csináljuk. És semmi baja a picinek. Anyagilag is jobban járunk!!

7 hetes rosszcsont mamája

2008. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kicsim míg olyan kis csöppség volt, egészen addig, míg nem kapott anyatejen kívül mást, mindig össze-vissza fosizta magát, sajna. :( Sőt napjában többször, 5-6 szor volt kaka mindig. Sok féle pelust kipróbáltunk és talán a liberó volt az amiből nem nagyon folyt ki a kaki. És ő is nyöszörögve aludt sokszor, sokat pukizgatott és szerintem csavarta a hasát. Nem lehet hogy te ettél valami olyat, feltéve ha szopik a kicsike, ami kicsit szelesebb, és a pociját kicsit megviseli? A víztől nem hiszem, hogy baja lenne, ne aggódj, de inkább baba vizet adjatok neki, annak nincs annyi ásványi anyag tartalma, pont babáknak találták ki. :)

Tehát nálunk a híg kaki mindennapos volt, és az öltöztetés is napjában többször. :) Mostanában meg azért öltözik napi min. 3-szor, mert alváskor borzasztóan leizzad. :) De már hozzászokott, sőt segít öltözködni. :D

10 hós baba anyukája

2008. nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!