Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok ha a babám megeszik már...

Sok ha a babám megeszik már majdnem egy üveg bébikaját és utána még megiszik 150ml tápszert?

Figyelt kérdés
Hozzátáplálás elején vagyunk,már eszik répát,krumplit,almát,sütőtököt ezeket adtam neki ebédre,mindig étkezés előtt.
2011. márc. 17. 07:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi pont ugyan ebben a helyzetben voltunk. Aztán nagyon sokat bukott. Már 2 napja nem adok neki egyáltalán tápit, addig kapja a fözeléket míg kéri. Ès láss csodát ha nem kínálom fel neki a tápit akkor legközelebb 3-4 óra múlva éhes csak. Adjál neki eeg vizet a fözelék mellé.

Amúgy nekem nem eszik még meg egy üveggel, kb felét eszi csak meg.

2011. márc. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs tőle rosszúl miért lenne baj? Az enyéim is megesznek sokszor egy babakaját és ciciznek is rá. (azt nem tudom mennyit)
2011. márc. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

5x eszik egy nap és még csak délben próbáltam neki mást adni a tápszeren kívül.Van hogy büfinél kijön egy kicsi,de nem vészes.

Attól tartok,ha nem kínálom meg tápszerrel akkor akár már 2 óra múlva éhes lesz.

2011. márc. 17. 08:06
 4/7 A kérdező kommentje:
ja és vizet nem issza meg csak a teát,bár azt is úgy csinálom már,hogy több vízhez adok egy kanál granulátumot az előírtnál.
2011. márc. 17. 08:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.

Jó hogy a teát issza meg mert az tele van cukorral. ha egy hétig csak vizet adsz akkor azt szokja meg. Granulátumpos teát soha nem adnék a gyereknek, az csak cukros víz semmi más.


Ha nem nagy a súlya akkor nincs baj azzal ahogy csinálod. Viszont ha nem akarsz tápit adni neki ne addj, és ha 2 óra múlva éhes akkor adsz neki késöbb.

Az én lányomnak is van napirendje de pl az ebéd 11-13 között van.Ha 2 óra után éhes akkor adok neki tápit. mi is még csak az ebéd kiváltásánál járunk.

2011. márc. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb, de az én fiam is ezt csinálta. Majd rájöttem, ha csak 60ml-t pótolok hozzá, akkor az is teljesen elég. Ne adj neki olyan sokat, nem lesz 2 óra múlva éhes mivel a főzelék szilárd, így tovább tart. Ha pedig mégis, akkor majd 2 óra múlva kap tejet. Ne etesd olyan sokkal, neked sem jó, ha durranásig tele vagy.
2011. márc. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ha megeszi rendesen a kaját akkor csináljak neki csak pl:50ml tápszert?
2011. márc. 17. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!