Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj, ha sokat eszik a...

Az baj, ha sokat eszik a babám, holnap lesz 6 honapos, de már 8,5 kg.67cm, nem sok? Eszik ebédre egy teljes üveg husos bébikaját, utánna iszik 160ml tápot még. Lehet nem kéne adnom utánna tápot már?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 20:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam még csak 5 hónapos,de 8 ,1 kg.. szerintem nem sok,de beszéld meg a dokival is...szerintem ilyen pici korban nincs olyan hogy túlsúlyos...csak annyit esznek meg úgyis amennyit igényel a szervezetük..
2010. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

[link]


Ez talán segit.

2010. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%

Ez túl sok!

Bébikaja, utána víz vagy tea és kész.

Nagyevő a babád, de mégis te vagy az anyja!....

2010. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
illetve ha látod hogy még éhes, inkább plusz bébikaja, mint tápi!
2010. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki tápszert is mert az egy nagy tévhit hogy a tápszer hizlal.
2010. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%
az én lányom 5,5 hós 73 cm, és 8,5 kiló, reggel-este 210 táp, tizórai-uzsi gyümölcs tejpéppel, ebéd sütötök vagy répa krumpli tejpéppel, fél üveg babakaja és 60 ml tejpép keverve. Szerintem nem nem baj, hogy ilyen nagyok, örüljünk, hogy jó az étvágyuk. Ha elfogadja még a 160 tápot add neki, ne diétáztasd. Majd ha elkezdenek intenzíven mászni, mozgolódni szépen lemegy róluk. A doktornéniink is ezt mondta. Inkább ilyen legyen, mint amilyen a barátnőmé 6 hós, és nem akar enni 50-60 tápnál többet, de azt másfél-2 óránként kéri, és van mikor meg sem eszi. Kis nyüzüge. Mennyivel szebb a mi kis pufirizsánk:)))))
2010. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Annyit eszik a babád,amennyire szüksége van.Ismerek egy kislányt,aki irtó kis dagi volt,rengeteget evett,ha nem adott már neki az anyja üvöltött.Most 8 hónapos és bár még mindig többet eszik az átlaghoz képest,már egyáltalán nem duci,lemozogja.Egyébként a gyerekorvosuk is azt mondta,hogy nincs ezzel baj(mármint,hogy többet eszik).
2010. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

neked a pufirizsád a szebb,a nyüzügének meg a nyüzüge szép.Nekem is jobban tetszenek a csinos babák,mint a michelin babák,pedig a fiam normál súlyú.

A kérdésre válaszolva,éhes még a főzelék után,kéri a tápot,vagy megszokásból adod neki?hányszor eszik egy nap mit és mennyit?

2010. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
szerintem nincs a súlyával gond most. de lehet, hogy elszalad egy kicsit, és az akadályozni fogja a mozgásban. erre ügyelj csak, nem jó ha rozmárkodik, nem mozog, de sokat eszik. az ebéd utáni tápot - de csak azt én is javaslom lecserélni vízre.
2010. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

20.23:már ne is haragudj,de milyen jogon nyüzügézel te le egy gyereket,csak azért,mert nem olyan kövér mint a tiéd??Régi,begyepesedett,és tudományosan régóta túlhaladott dolog,h csak a kövér baba szép és egészséges.A felnőttkori zsírsejtek gyermekkorban alakulnak ki,ezek száma a későbbiekben csak nőni tud,csökkenni nem.Úgyh én úgy gondolom,inkább annak örülök,h a lányaim nem "pufifruzsik".De ez mindenkinek saját ízlése.

A kérdésre válaszolva:sztem kicsit sok a súly,de ha az orvos nem tartja problémának,akkor ne foglalkozz vele,koplaltatni nem szabad egy ekkora gyereket.

2010. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!