Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tartalmaz egy jo terhesseg...

Mit tartalmaz egy jo terhessegi krem (csikosodasra)? A dragabb tenyleg jobb?

Figyelt kérdés

sokfelet nezegettem, van ami olaj, van ami testapolo, E vitaminos, stb. mi noveli igazan a bor rugalmassagat?

pl a draga Vichy es olcso Babylove kozott van kulonbseg?


2011. márc. 18. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem legjobb a babaolajgél!Én azt használtam és 1 fél csíkom sincs!! Este zuhanyozás vagy egy kiadós ülőfürdő után hetente 3-4 alkalommal a vizes testemre kentem, hagytam picit beszívódni utána csak átitattam törölközővel és ennyi. Nekem bevált. :D
2011. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a dm-es olajat használtam minden nap + hetente 1x-2x a babé terhességi csíkok elleni termékét (sajnos az ára nagyon húzós). Nekem sem lett egy csíkom sem, bár ez szerintem genetikai kérdés is.
2011. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En reggel mindig e vitaminos vajkremet hasznaltam (nem draga kategoria) mert 36 hetes koromig dolgoztam es ez jo hamar beszivodott a borombe mert reggelente siettem a munkaba. Aztan del korul ismet bekentem vele a pocakomat (ebed szunet alatt az oltozoben). Keso delutan amikor hazertem furdes/zuhanyzas utan meg bio olajjal kentem be a pocakomat. Ez lassan szivodott fel, kellett ra varni legalabb 30-40 percet. Nem lettem csikos egyaltalan sehol sem. Mondjuk azt hozzateszem, hogy nekem nagyon pici pocakom volt es nem hiztam egyaltaln a terhessegem alatt. Lehet ez is kozrejatszott, nem tudom.
2011. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma 15:58-as vagyok. Jaj ne haragudj leszi nem "vajkremet" hanem "kakao vajat" csak eppen egy masik kerdesre valaszoltam elotted amibe vajkremrol irtam es emiatt meg ez volt bennem. :)
2011. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem is masodik terhesseg, tudom,hogy genetikan is mulik a dolog, de az elsovel nekem is csak par csikom lett, nagyon olcson megusztam, most viszont felek, mert ugy erzem, szerencsem volt, es nem vagyok annyira fitt, mint voltam. ezert szeretnek "tudatosan" jo kremet valasztani.
2011. márc. 18. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!