Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Igaz az hogy az új avg free...

Igaz az hogy az új avg free 2011 jobb lett, illetve több funkciót tartalmaz mint az avast! Free?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, ahogy elnézem a weboldalon a felsorolást, nem igazán.

Linkszkenner már régesrég volt benne, de minek, amikor ott a WOT és a LinkExtend.

A Social Networkin Protection az valami új, de a leírás alapján az is csak egy kibővített linkszkenner.

Én maradok az avast+Comodo tűzfal kombónál.

2010. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én még olyat is láttam hogy beletették az anti-rootkit funkciót
2010. dec. 22. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Hááát, az avast!-ban levőknél több funkciót belerakni egy ingyenes vírusirtóba, nagyon nehéz.


Igaz, a COMODO ad ingyenes komplett IS csomagot, homokozót, defense+-t. De ha csak a vírusirtókat tekintjük, és a sok felesleges illetve kevésbé felesleges dolgot, akkor az avast! van legjobban telerakva.


Boot idejű keresés (nemsokára 64biten is), viselkedés elemző (nemsokára érni is fog valamit és 64biten is elérhető lesz), url blokkoló, web védelem, mail védelem, hálózati exploitok vagy mik elleni védelem, napi két frissítés, a frissítések keresésének időköze állítható, anti-rootkit stb stb...

Csak a homokozó, a tűzfal és az anti-spam hiányzik az ingyenesből.


Szóval ezen a téren nehéz überelni az avast!-ot.


-----------------------------------------


Amúgy meg az AVG felismerése százmilliószor jobb, van teljes 64bites támogatása sőt 64bites verziója is, kevésbé fogja a gépeket, talán gyorsabb is. De a lényeg, hogy sokkal jobb a felismerése.


--------------------------------------------


Szóval összességében a legújabb AVG megjelenésével az AVG lett a jobb kettejük közül, de az avast!-ban van több minden, továbbra is. ;)

2010. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!