Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Annyira dicséri mindenki a...

Annyira dicséri mindenki a kókuszmatracot, de kisbabám fejénél tisztára bemélyedt, már meg is fordítottam és ott is. Cseréljem le? De milyenre?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ezért nem vettem kókuszmatracot, mert egy ismerősnél láttam, hogy így nézett ki.

Itt is volt már vita a kókusz - szivacs témában.

Én a Corában vettem szivacsot. Most látni a mélyedést az 1 éves lányom popsija alatt, de nem vészes!

2011. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád? Csak mert nálunk is ez volt, amíg nem forgolódott, csak hanyatt aludt. Aztán hogy elkezdett forgolódni, már nyoma sincs a bemélyedésnek. Eltűnt vagy mi, de direkt szoktam nézni lepedőcserénél meg mikor fordigatom, és nincs már mélyedés. Nálunk legalább is.
2011. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van különbség kókuszmatrac és kókuszmatrac között is, mert a miénken soha nem volt sehol bemélyedés, pedig már lassan 18 hónapja azon alszik kisfiam.
2011. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
babám most kezd forgolódni, majd akkor gyakran forgatom a matracot, s hátha visszahorpad a lyuk :)))
2011. márc. 18. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Nekem is ez volt a bajom, kicseréltem szivacsra:(

Mi 10.000 Ft körül vettük, ez olcsó?

2011. márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!