Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Belefáradtam, hogy folyton...

Belefáradtam, hogy folyton felül az ágyban, adjatok tippet, hogyan altassam 8 hós kislányom?

Figyelt kérdés
Bárhogy teszem le, fél perc, és újból ül. Kimerültünk, segítenétek?
2011. márc. 20. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Türelem!!!! De jó nagy adaggal! Az enyém is ezt csinálja, csak ő áll és úgy ordít. De már 2-3 hónapja ez megy. Ritkul már, nem minden este sír, de még mindig sok... Én bemegyek, visszafektetem ő feláll és indul az egész előről. Egyszer csak elalszik...
2011. márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont ezért alszik mellettem a kisfiam immár 10 hónapja. Délután csak mellre teszem, és 5 perc múlva már alszik is,én pedig felállok mellőle, és megyek, teszem a dolgom. Majd 1,5-2 évesen lesz külön kiságya, addigra úgyis megérik arra, hogy megértse, miért van arra szükség. Nem tudnám sokáig sírva hagyni a kisfiamat, pláne, hogy egy pillanat alatt meg tudom nyugtatni. Kitartás!
2011. márc. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem gond :) Ő ül, te elmagyarázod neki, hogy szép álmokat, jössz majd, ha felébredt, és kijössz. És pár alkalom után elalszik, ha megszokja, hogy nem abalygatják elalváshoz.
2011. márc. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem vált be a hagyom sírni dolog. Sokan ellenzik azt, hogy a szülők közé venni a gyereket, de nálunk bevált. És csak akkor teszem oda, ha nagyon nem akar elaludni. Van, hogy az egész éjjelt a helyén alussza, van, hogy reggel teszem kettőnk közé, hogy még velünk aludjon egy órát. Bevált. Most, 13 hónaposan egyszer ébred éjjel (hajnalban), akkor cicizik, hatkor ébred, és még egy órát ráhúz kettőnk között.
2011. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kicsim is ezt csinálta, csak ő felállt, és ha elfáradt ordított, mivel visszacsücsülni még nem tudott. Eleinte hallottam, hogy felállt, bementem visszatettem, aztán egy idő után megvártam, míg sír, bementem visszatettem, jó sokszor, de egy idő után elfáradt és már nem állt fel. Ez most újdonság, mindig az újat gyakorolják. Szerintem ne vedd magad mellé, ha eddig szépen elaludt a kiságyában, ne rontsd el, amit felépítettél. Türelem, kicsit sok lesz a km a lábadban, de elmúlik ez az időszak is.
2011. márc. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igazából az esti alvásnál nincs annyira gond, 9kor van utolsó evés, utána általában könnyen elalszik, lekopogom.

Próbáltam a nappali alvásnál, hogy magam elé vettem a nagy ágyba, de úgy se volt jó, mert az oldalán sem maradt meg. Nézelődik. Nap közben ott szoktam hagyni, mert ha ott vagyok, vigyorog. Folyton arra megyek be, hogy ül és a kiságy sarkában kucorog...

Arra is vártam, hogy majd csak beájul, de hiába.

Egy hete konkrétan 2x 2-2,5 órákat aludt, tegnap 1x1-et. Egész nap ásítozik, és látom, hogy nagyon fáradt, de remélem egyszer rájön, hogy ülve nem tud aludni:)

Még egyszer köszönöm!

2011. márc. 20. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!