Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HA nagyon fáradt nehezen...

HA nagyon fáradt nehezen alszik el a kislányom,15 hós. Van hogy rugdos a lábával. Ez megijeszt. Miért csinálja?

Figyelt kérdés
Ilyenkor simogatom, akkor megnyugszik, de ha abbahagyom, akkor folytataj, míg mélyen nem alszik addig kell simizni. Hogy segítsek neki?
2011. nov. 6. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is nagyon nehezen alszik el, ha már túl fáradt, vagy ha átesik a holtponton, akkor végképp. Próbáld időben elcsípni, mikor már fáradt, de még nem túlzottan. Figyeld, ha már kettőt, hármat ásít pár percen belül, vagy dörzsöli a szemét, akkor irány aludni!
2011. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet ha kivan fáradva akkor nehezen alszik el és ő is rugdos a lábával amíg elalszik csak nem szokott sokáig tartani mert aztán kidől pár perc után. Amikor fáj a hasa és simizem a hátát akkor jó neki, de máskor nem igazán reagál. Volt amikor beevett s fájt este a hasa s akkor így aludt el pár puki után. Szerintem ha nem viszi túlzásba akkor nem gond, próbáld meg hamarabb elaltatni.
2011. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ok! Figyelem is, de van hogy olyan a helyzet mikor nem tudom letenni, pl valahol vagyunk vendégségben álmos is meg tetszik neki az új környezet és játszani is akar, mikor meg alvásra kerül a sor jön a rugdosás. Rugdosással kapcsolatban valakinek volt már hasonló tapasztalata?
2011. nov. 6. 21:30
 4/8 A kérdező kommentje:

Most látom közben jött még egy válasz. Köszi neked is. Csak azt hittem más gyerek nem csinál így, nálunk sem hosszas csak ijesztő.

Köszi mindkettőtöknek a választ!

2011. nov. 6. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam a fejét veri a falba. A lányom is ezt csinálta 3 éves koráig. A ritmikus mozgás megnyugtatja őket, ez teljesen normális.
2011. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nahát! Jó ezt is tudni, esetleg ha a fejével kezdi majd fogom tudni ilyen is van és nem az ijedtség lesz az első reakcióm.
2011. nov. 6. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 éves múlt, de ha nagyon fáradt, akkor ő is rugdos még mindig, aztán egyszer csak elalszik.
2011. nov. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így zárja ki az ingert,a fáradságot és ezzel a monoton mozdulattal nyugtassa meg magát!Semmi baj nincs ezzel sztem!
2011. nov. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!