Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babánk álmából ordítva...

3 hetes babánk álmából ordítva sírva ébred, majd szopizás közben nagyon nagy pukizásokkal tud kakálni, de közben nagyon sír. Ez normális lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk dokinál, ő azt mondta 6 hetes korára kinövi és ne adjunk neki semmit.

Van valaki aki hasonló helyzetben volt?

Mivel tudta megnyugtatni a babáját?

Hasmasszírozás,hátsimi,fürdés,alkaron hason fekvés nem használt, sem az infacol és az espumisan.


2011. márc. 20. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
sajnos igen, ez lehet normális...hasfájós, kész. Nekünk 3 hósan maradt abba. De mi azért adtuk neki az infacolt, gripe watert, tornáztattuk, és segített is vmennyire. De minden éjjel pesztrálás volt pár órán át még ez mellett is, csak az nyugtatta meg...
2011. márc. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Már a frász kerülgetett,hogy valami komoly baja van. Tudod első baba, aztán az ember mindenen aggodalmaskodik:)
2011. márc. 20. 13:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Énespimisan cseppet adtam neki!Az nem árt és legalább nem szenved!!!
2011. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az Infacolt használtuk, nagyon bevált. Illetve ha már nagyon szenvedett és nem tudott elaludni, bekapcsoltam a hajszárítót és melegítettem messziről a kis pocakját és közbe simiztem. Ez mindig meghozta a várt eredményt: szépen elaludt!
2011. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi gripe water hascsikarás elleni gyógyvizet használtunk és nagyon bevált. Bár azt csak 1 hónapos kortól tudod majd neki adni, de nagyon jó. Nekem is nagyon hasfájós volt és ez segített. Sőt most 8 hónapos, de ha véletlen néha fáj a hasa akkor még most is azonnal segít.
2011. márc. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Nekünk is első baba, és sajnos valszeg az utolsó is, mert már "öreg" vagyok. :-(

Hát nem mondom, hogy ne parázz, mert én is szétidegeltem magam, állandóan rohantam a dokihoz vele, tök ijesztő ez a görcsös hasfájás...kitartás!

2011. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

igen, sajnos. Szegény picikék, épphogy megszületnek és máris fáj valamijük

Minden jót Nektek!

2011. márc. 20. 17:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi, Nektek is! :-)
2011. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!