Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos a kislányom, azt...

Egy hónapos a kislányom, azt hiszem megfázottt, mert szörcsög az orra, holnap megyünk a doktornénihez. Nagy baj ha ilyen pici lánya megfázott? Volt hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

Pedig mindig annyira ügyelek arra,hogy jól fel legyen öltöztetve,fürdésnél is jól befűtünk.

Mondjuk én is meg vagyok fázva,lehet,hogy tőlem kapta el szoptatáskor?


2009. febr. 23. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebben az idöben sajnos sokan betegek és bármennyire is óvod sajnos megfázhat.

Lényeg , hogy szivd az orrát többször a mai nap folyamán és mérd a lázát neki.

az én lányom 8 hós , de 3 napig nagyon tele volt az orra , szerencsére orvoshoz nem kellett mennünk , mert ma már tiszta az orra.

Minden jót!

2009. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de még csak egy hónapos...attól félek hogy picike még legyűrni akár milyen kis náthát.Vagy tévedek?
2009. febr. 23. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom is kb egy hónaposan volt megfázva. Sinupret cseppet mondott a doki+szívtuk az orrát és pár nap alatt rendbejött. Lázas nem volt. Tőled nem kapja el a baba a náthát, mert az anyatej védi, de mástól elkaphatja.

Jobbulást nektek!

2009. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!