Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez? 14hós kislányom...

Mi lehet ez? 14hós kislányom egyik napról a másikra teljesen elutasította az eddig nagyon szeretett tejitalt. Se reggel, se este nem hajlandó meginni. Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ismerősöktől hallottam, hogy a picik ízlése, preferenciája meg tud hirtelen változni. Egyik nap még együltő helyében megeszik 20 dkg párizsit magában, másnap meg nem fogadja el. Lehet, hogy nálatok is ez van, egyszerűen megunta.
2011. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
tegyél bele kakaó port, nálunk bevált.
2011. márc. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

tettem bele nesquik kakaóport, úgy sem fogadta el. próbáltam banánnal ízesíteni,úgy sem :(

nincs több 5letem.

2011. márc. 23. 14:07
 4/12 anonim ***** válasza:

Próbáljatok ki másik fajtát, ha az sem kell, vegyél valami joghurtitalt neki, vagy kezdjétek el fokozatosan a tejet.

(Örülnék, ha nem esnétek nekem, hogy felelőtlen vagyok, de végigjártam ezt az utat én is, mivel a lányom egyiket sem akarta meginni.)


Egyébként van a Humana-nak a Jó éjt! tápszere, az enyém tényleg nagyon válogatós, de ezt még Ő is szívesen issza, csak nem mindenhol lehet kapni:-(

2011. márc. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Van tejallergiás a családban, a tejet nem kezdhetjük el.
2011. márc. 24. 20:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy megunta.Az én fiam is egyszer csak nem ette a tápszerét,de miután tettem bele darált kekszet,ette mint a vöcsök:)))
2011. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

próbáld meg, hogy egy-két este vagy nem tudom mikor adod, adhatsz helyette joghurtitalt, lehet megunta a tejitalt.

barátnőm járt így, aztán ment a joghurtital, utána meg megint elfogadta a babatejet.

2011. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 20:09 vagyok.

Sinlac-ot próbáld meg akkor, én is azt adtam, mert az enyém 8 hós volt, mikor ez elkezdődött nála, hogy nem kellett a tápszer.

2011. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én fiamnál is előjön ez időközönként. Nálunk az vált be, h a maradék tápit besűrítem tejpépporral. Érdekes módon kanalazva megeszi. Ha nem sűríteném is megenné kanállal, csak sűrűn könnyebb kanalazni. Én arra gondoltam, h ő a cumizást unhatja. Talán nálatok is ez lehet.

Amúgy 1 éves korától (most 13hós) a reggeli tápit tejpépre váltottuk. Azóta nem volt ilyen elutasító az estivel. Megissza mind (bár néha előfordul, h veszekedni kell vele :) , de végül csak lecsúszik).

2011. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi, aranyosak vagytok!
2011. márc. 24. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!