Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtatok babátoknak...

Mikortól adtatok babátoknak krémtúrót, joghurtot, rudit? Milyet, milyen ízűt és milyen mennyiségben?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:

1 éves kislányomnak mostanában adok bolti krémtúrót (akciós volt a Corában, azért vettem), eddig én készítettem neki. Egyébként 8 hónapos kora óta kap túrót, natúr (Danone) joghurtot, amibe én teszek gyümölcsöt. Joghurtot minden nap eszik, mert a tápszert már csak este issza meg, de akkor sem sokat.

Rudit még nem vettem neki, valahogy eszembe sem volt. Szerintem ráér még a csokival. :)

2011. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam 8 hónapos, pont ma. 4 napja kóstolgatja a túrót, ma vagy holnap jön a joghurt. Hét elején voltunk dokinál szokásos kis vizsgálaton (súly, cm) és ott mondta a dokinéni hogy kezdhetjük a túrót és joghurtot, először csak natúrt (Danone, vagy babatúró), aztán a gyümiseket.

Pár hét múlva jön a sajt.

Túró rudi belsejét nem kapott még, egyelőre nem is tervezem, olyan mindegy hogy annak a belsejét adom vagy sima túrókrémet, akkor már inkább az utóbbi mert arról nem kell kapargatni a csokit és nincs benne cukor sem.

2011. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 éves múlt a fiam ebben a hónapban. Túró rudit még sosem evett, a túrókrémet én készítem neki sima túróból és gyümölcsből, a gyümölcsös joghurtot is én készítem natúr joghurtból és gyümölcsből. Imádja ezeket, és minden tejterméket.
2011. márc. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A napi 5 dl tej mellett minden nap eszik joghurtot natúrt vagy gyümölcsöset vagy túrót gyümölccsel vagy sajtot.
2011. márc. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8-9 hónapos volt joghurtból csak a babáknak készültet(humana, nestle...stb), túróból én csináltam neki gyümölccsel kevert krémtúrót, a natúr túró rudiról leszedtem a csokit, azt úgy ettük. 1 éves kora után kezdet olyan joghurtot, és krémtúrót enni, amit mi is eszünk.
2011. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, hogy kb 10 hónapos kortól,eheti ezeket,de én már adom a 5-6 hónapos kora óta a krétúrót, joghurtot,túrót, túróvarázst is, sőt actimelt is iszik minden reggel egyet.Csak az a lényeg hogy ne legyen aprómagvas és semmi baja nem lesz tőle.Csak az orvosnak nem kell tudnia.
2011. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!