Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesem ehet már pl. Danon...

1 évesem ehet már pl. Danon gyümölcsös vagy kekszes joghurtot? Vagy ti milyet adtok babátoknak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak Zott szívecskés joghurtot adok neki abból is a barackosat,meggyeset,epreset nem.Állítólag ebben van a legkevesebb mesterséges anyag.Kíváncsi vagyok mást is ehet-e,mert ezt már unja néha,mindig ugyan az az íz:)
2011. nov. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 krisztivan ***** válasza:
Hát a danone a leginkább adalékolt joghurt.De szerintem ha nem minden nap eszi akkor azért nagy baja nem lesz tőle.De ha hozzátudsz jutni zott szivecskéhez vagy cserpes joghurthoz(sajna drága)azzal jobban járna a babád.
2011. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én inkább adok kefírt, és itthon ízesített natúr joghurtot, a danontól távol tartom.
2011. nov. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ehetni ehet,de mi pl a Lidlben kapható Milbonás joghurtot szeretjük.sztem sokkal jobbak az összetevői.
2011. nov. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én adtam már neki,de azt az új fajtát ami verdás,micimackós stb.
2011. nov. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi is natur joghurtot veszünk, és csak azt esszük. Ha már rászokott a gyümölcsös ízekre, akkor is érdemesebb inkább otthon ízesíteni.
2011. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ehetni 1 éves kortól majdnem mindent ehetnének a babák. Én a Humana baba joghurtot adom neki, időnként tök jó áron ki lehet fogni a DM-ben és a Rossmanban is.
2011. nov. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 évesen kezdett csa joghurtot enni a fiam, natúrt saját ízesítéssel. Most 28 hónapos és még mindig csak gyerekjoghutrtot kap.
2011. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!