Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is szokott a babája...

Másnak is szokott a babája kiabálni?

Figyelt kérdés
5 hónapos a kislányom és állandóan kiabál ,nem gügyög, beszélget hanem kiabál. Csupa áááááááááh! Ezt miért csinálja? Fájdalom, vagy mert nem tetszik neki valami, vagy éppen csak szereti hallani a hangját?
2009. febr. 23. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kis tünemény.Szerintem próbálgatja a hangját.Az én lányom is csinálta anno,és mivel látta,hogy ez tettszik nekünk annál jobban csinálta.Ez egyfajta játék a hangjukkal és velünk is.Minden jót nektek!
2009. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia az én fiam most 4 hónapos.ő akkor kiabál,ha föl szeretné hívni magára a figyelmet,és mostanában remeg is néha,mint akit a hideg ráz :-) komoly egy természete van/lesz.

Ha úgy észleled,hogy nem lehet fájdalom miatt,akkor szerintem nem kell aggódni miatta.Csak kicsit kellemetlen lehet hallgatni

2009. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Élvezi, hogy már ezt is tudja, emellett látja, hogy reagáltok rá és próbálja felhívni magára a figyelmet. Az én gyerekeim is csinálták, ha éppen nem figyeltünk rájuk. Ha fájna neki valamije, szerintem inkább sírna... nagycsaládos anyuka
2009. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszaitokat! Sokszor már nem tudom miért is lehet. Ugye sokat van a szájában a keze, már a fogacskái is kínozzák egy ideje. Akkor is kiabál amikor a kezét a szájába tömködi, ha valamit a szájába vesz, olyan mintha felhúzná magát. Vagy csak ha a kiságyban van , akkor is kiabál. Néha tényleg elég hallgatni. Mindig azt hiszem,hogy azt akarja ,hogy fölvegyük. De előfordul,hogy akkor is mondja ha ölben van. Szóval már nem is tudom miért van ez az egész! Sokáig tart ez náluk?
2009. febr. 23. 13:17
 5/9 anonim ***** válasza:

4 hónapos kislányom is kiabál, visít, sokszor nem is a saját hangján, hanem egy magasabb hangon! Van olyan, h 20-at is egymás után! Ha odamegyek, csak vigyorog és kiabál tovább. Ha a keze a szájában van, akkor is megpróbálja ezt (és általában sikerül is neki, csak tompítva). :D

Szerintem a figyelmet akarják magukra felhívni, meg tetszik nekik a hangjuk.

2009. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!Az én lányom 6 hónapos lesz jövőhéten és ugyanezt csinálja, ill. kiabálja:)sikit és ordit ááhhhhh..és nem gagyog.Úgy látszik ez tök normális.Ő akkor is csinálja ha épp jól elvan egyedül szóval nem azért hogy felhivja magára a figyelmet.Én meg imádom ha épp akkor sikit bele a fülembe amikor felveszem:D

Remélem ezután tényleg a gagyogás jön.

Üdv

2009. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja bocsi előző vagyok.A másik az alibi köhögés.Az van nálatok?Először azt hittem h fáj a torka, majd rájöttem hogy csak szórakozik mert tetszik neki:D
2009. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is kiabál,most az a legújabb,hogy autóval ha megyünk valahova végig kiabál.Ja és ő is tud"kamu-köhögni"ha egyedül van,én rohanok mint a bolond ő meg jót nevet rajtam.
2009. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

13:27-es vagyok. Az enyém is köhécsel, még a dokinál is rákérdeztem, h mi lehet ez. A doki is azt mondta, h figyelemfelkeltés.

Nálunk így zajlik: Köhécsel. Beszaladok a szobába, h nem fullad-e a gyerek v ilyesmi, nézem, h lázas-e, ő meg csak vigyorog. Ha megdorgálom "ejnye, h átverted megint anyát", akkor félrenéz, vigyorog, visszanéz. Nagyon rafkós, pedig milyen kicsi még! Kis vacak! :D

2009. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!