Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám éjjel minden...

3 hónapos babám éjjel minden órában felébred, ilyenkor nem éhes, csak igényli, hogy visszaaltassam. Hogy lehet erről leszoktatni? Meddig szokott ez eltartani?

Figyelt kérdés
Nem fászik, nem éhes, nem fogzik,egy hónapja trat, már minden másnap migrénem van,mert mire elalszok, ő ébred szinte.van egy kétévesem is, pihenni nem tudok.Már kivagyok tőle,sokat veszekszek a férjemmel is, mert ő meg nem bírja, hogy kiakadok.Eléggé kiszoktam sajnos.
2011. nov. 13. 20:42
 1/4 alaszka ***** válasza:
Megértelek, az enyém 5 hónapos, de kb. 2-3x fordult elő olyan, hogy egyhuzamban 3 órát aludjon, általában 2 óránként ébred, és éjfélkor alszik el, én is kivagyok, de ő olyankor csak szopizva tud visszaaludni. Saját ágyában alszik?
2011. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém kb. 10 hónapig csinálta velem ezt, olyan 1,5-2 óránként kelt és fél órákat altattam. A megoldás az lett, hogy most mellettem fekszik éjjel. Ébred még, de egy pillanat alatt megnyugszik a simogatásra, így nem kell totál felébrednem nekem sem. Nem akartuk az ágyunkba szoktatni, mégis az lett, de már nem bírtam az éjszakázást... Azzal biztatnak, hogy idővel simán leszokik a velünk alvásról. Addig is ezerszer pihentebb vagyok. Remélem nektek is megoldódik a gondotok valahogy!
2011. nov. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is ez a problémánk,az én kislányom 2 és fél hónapos ő is ezt játszotta velünk és hogy a 20 hónapos gyerekem ne ébredjen fel a sírására gyorsan mi is felvettük. Múlt héten leültem a védőnővel erről beszélni és követem azt amit tanácsolt, nem veszem fel az ágyból megnyugtatom, hogy ott vagyok, beszélek is hozzá,simogatom, de nem veszem ki.Ezt 3 napja csináljuk így és van eredménye mert fél 10- 10 között elalszik és vagy hajnalban ébred fél 3-3 körül vagy egy nap volt, hogy reggel fél 6 kor kelt.Nagyon örültem neki, most azon dolgozunk, hogy még előbbre hozzuk ezt az időt 8 órára vagy fél 9-re.

Ami még nagyon fontos,hogy csend legyen és sötét, akkor is amikor bemegyek hozzá nem kapcsolok még kicsi fényt sem.

2011. nov. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy kedves utolsó, de én is ezt csinálom, és ugyanúgy ébred minimum 5x éjjel.Már mellettem alszik az ágyában, cumi, kis simi, és alszik tovább.
2011. nov. 25. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!