Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rettentően piros a 6 hós...

Rettentően piros a 6 hós babám popsija, olyan mintha csalánkiütés lenne rajta. Ha megnyomom fehér lesz. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
meg nagyon gyakran kakál de szilárdat és keveset. összefügghet a kettő?
2009. febr. 23. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha tudod, mielöbb nézesd meg a dokival, lehet, hogy gombás fertőzés, és, ha kezelitek gyorsan el lehet mulasztani.

Jobbulást

2009. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is szokott ilyen csúnya lenni! Állítólag a fogzással függ össze! Ki tudja....??? Mi általában 2x kakilunk egy nap, de vannak időszakok amikor 6x is sikerül egy nap, na akkor olyan vörös és hólyagos a feneke, hogy szörnyű! Probáltam a Sudocreamet, Nivea, Gabi, Alsol kenőcs, Canesten.....sorolhatnám...Most a Bepanthen Plusz a tuti nálunk!
2009. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták, hogy a fogzás tünete lehet a piros kiütéses popsi. Volt is piros kisfiamnak, de nem jött a foga, bár ő most 2 hója szenved a felsőkkel. Ha nem múlik (nekünk napokon belül elmúlt), mindenképp menj dokihoz vele szerintem. Amúgy mi is a Bepanthen-t használjuk, és JÓ!
2009. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A piros, csalánkiütéses popsi lehet a fogzástól, de nálunk akkorszkott lenni, mielőt belázasodik a babám.. Mikor látom, hogy olyan, már tudom, hogy beteg lesz szegény (influenzás). Nekem a neogranormon krém nagyon bevált, meg a popsi szellőztetése.. fürdés előtt és után 10 percre pelus nélkül szokott lenni ilyenkor..
2009. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!