Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír fel álmában a babám?

Miért sír fel álmában a babám?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban nagyon nyugtalanul alszik, újabban éjjel 3-szor ébred (eddig csak egyszer). Most is alszik, de az utóbbi 20 percben 2-szer hirtelen élesen felsírt röviden. Amikor odamentem, látszólag nyugodtan aludt. Álmodhat rosszat? No de nem minden nap?
2009. febr. 23. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős?

Lehet a fogzás,lehet pocak,görcs,és lehet rossz álom is,akár a nap folyamán átélt negatív élmény,amit nem tudott úgy feldolgozni.Vagy lehet megkarmolta magát,nálunk ezért volt egyszer,másnap reggel derült ki,amikor a nozija meg volt jelölve(pedig vágom rendesen a körmét).

2009. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

3,5 hós. Babakocsiban alszik, be van öltöztetve (délután csak így hajlandó aludni a kisasszony), tehát nem jelölte meg magát...

A fogzásra én is gondoltam, de valójában fogalmam sincs, valóban-e. Mert a fölül teljesen rózsaszín az ínye, alul viszont majdnem végig sárgás-fehéres.

2009. febr. 23. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!